Зидан: Мбапе ще влезе в историята и ще надмине всички

Зидан: Мбапе ще влезе в историята и ще надмине всички

Вижте какво каза легендата

Бившият полузащитник и старши треньор на Реал Мадрид Зинедин Зидан коментира трансфера на нападателя Килиан Мбапе.

„Мбапе вече е тук. Той ще влезе в историята и мисля, че ще надмине всички“, каза Зидан в документален филм на канала Telefoot, който е посветен на 25-годишния нападател.

Старши треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти и нападателят на Ал-Насър Кристиано Роналдо коментираха трансфера на Мбапе.

На 3 юни мадридският клуб обяви подписването на петгодишен договор с нападателя. На 30 юни изтича договорът на Мбапе с ПСЖ, където той играе от 2017 година

Официално: Фермин Лопес остава в Барселона

Халфът подписа нов договор до лятото на 2031 година

Ван Дайк: Ще видим как ще завърши този сезон за Ливърпул

Капитанът не вярва, че футболистите на Ливърпул играят за бъдещето си в клуба

Канабис, кокаин и алкохол в кръвта на шофьора на буса със загинали фенове на ПАОК

Цяла Гърция следи с потрес развитието на случая

Артета опитва да свали напрежението от Арсенал

Микел Артета не иска да позволи серията от три мача без победа на Арсенал във Висшата лига да повлияе на играчите, призовавайки отбора си да остане здраво стъпил на земята, докато се бори за първата си титла в английската топ лига от сезон 2003-04.

Челси гони френски защитник

Аксел Дисаси се завърна към тренировъчния процес преди десет дни след дълго отсъствие, но продължава да не играе.

ОФИЦИАЛНО: Горецка приключи с Байерн Мюнхен

Полузащитникът на Байерн Мюнхен Леон Горецка ще остане в клуба въпреки интереса от чуждестранни отбори през зимния трансферен прозорец