Златан Ибрахимович обявява бъдещето си

Златан Ибрахимович обявява бъдещето си

Вижте кога ще стане това

Нападателят на Милан Златан Ибрахимович ще обяви плановете за бъдещето си след края на сезона в италианската Серия А, съобщава вестник Gazzetta dello Sport.

Милан гостува на Сасуоло в неделя, 22 май в последния кръг от футболния шампионат, като има две точки преднина пред втория Интер. Поне точка в сблъсъка ще донесе първа титла на отбора от 2011 година насам.

Договорът на 40-годишния Ибрахимович изтича през лятото, а засега шведският национал не е разкрил дали ще остане в клуба.

Възможно е нападателят да приеме позицията на директор в Милан, въпреки че наскоро той коментира, че се колебае дали да прекрати състезателната си кариера.

Палмейрас и Порто не излъчиха победител в Ню Джърси

Второ нулево реми в Група “А” на Мондиала

Алкарас: Трент ще е най-добрият в света

Испанската тенис звезда Карлос Алкарас се изказа ласкаво за последното ново попълнение на любимия си Реал Мадрид - Трент Александър-Арнолд

Гарначо напуска Манчестър Юнайтед, но иска да остане в Англия

От Леверкузен проявяват много сериозен интерес към аржентинеца

ПСЖ започна Световното клубно с 4:0 над Атлетико (Мадрид) (ВИДЕО)

Европейските шампиони не дадоха шанс на мадридчани в САЩ

В Испания: Барселона с нечуван апел към Ла Лига

Каталунците с историческа молба за финансовия феърплей

Ювентус дава нов договор на младата си звезда

Ювентус предприема стъпки за удължаване на договора на Кенан Йълдъз

Наполи връща Джон Дюран в Европа?

Нападателят може бързо да приключи с авантюрата си при Ал Насър

Милан се прицели в Гранит Джака

Многобройни източници потвърждават за нови разговори между Милан и Байер Леверкузен за Гранит Джака, който е отворен за трансфер на "Сан Сиро"

Монтоливо: Не уважавам Гатузо

Новият селекционер на Италия много бързо получи първата си открита атака