ЗЛОВЕЩО: Убиха австрийски национал във Виена

ЗЛОВЕЩО: Убиха австрийски национал във Виена

Вижте подробности

Бившият австрийски национал Волкан Кахраман бе застрелян в главата след свада във Виена. Убиецът на бившия футболист – Орхан С., се самоубил веднага, след като извършил престъплението. Пристигналите на място екипи на спешна помощ само констатирали смъртта на двамата.

Техен разгорещен спор в близкото кафене се пренесъл на улицата, където Орхан извадил пистолета си.

Волкан Кахраман е считан за един от интересните таланти на австрийския футбол в началото на 2000 г., Волкан Кахраман облича 3 пъти националния екип. Твърди се, че той и неговият убиец, също свързан с футбола, се познават от години и дори са били близки приятели.

Кахраман, роден в семейство на турски имигранти, започва професионалната си кариера едва 17-годишен във Фейенорд Ротердам.

Халфът е със славата на един от обещаващите таланти на австрийския футбол, през 1998 г. е отстъпен от Фейенорд на Екселсиор Ротердам, също в холандската първа дивизия, където играе три сезона.

След два успешни сезона за Пашинг, в австрийската Бундеслига, Кахраман е повикан в националния отбор на Австрия, с който изигра три мача през 2002 г.

Пристигналите на местопрестъплението полицаи трябваше да се намесват решително срещу събралата се бързо тълпа от познати и приятели на убиеца и жертвата. Според първоначална информация мотивите за скандала и убийството са пари и ревност.

Меси няма да подкрепи Лапорта в следващите избори за президент на Барселона

Лионел Меси е решил да вземе непряко участие в изборите за нов президент на Барселона през следващата година, информират различни медии

Икарди си тръгва от Турция, Милан го връща в Серия А?

Мауро Икарди продължава да бъде една от най-горещите теми на трансферния пазар в Турция, привличайки вниманието на клубове от няколко водещи първенства, включително от Милан

Спалети не отписва Ювентус от битката за титлата

Новият треньор на Ювентус Лучани Спалети даде първата си пресконференция, след като вчера подписа договор с клуба до края на сезона, който може да бъде подновен, ако тимът се класира за Шампионската лига, предаде АФП

Байерн Мюнхен промотира още един младок в първия отбор

Байерн Мюнхен иска да промотира още един от своите таланти в първия отбор. Става дума за централния нападател Ил Гаши

Мареска: С Тотнъм ще е трудно

Мениджърът на Челси Енцо Мареска говори за очакванията си преди утрешното гостуване на Тотнъм в лондонското дерби от десетия кръг на Премиър лийг

Компани: Предстои ни топ мач срещу Леверкузен

Натоварената програма на Байерн Мюнхен с три мача за седем дни няма да отклони концентрацията на германския шампион преди мача от Бундеслигата срещу гостуващия Байер Леверкузен в събота, заяви старши треньорът Венсан Компани, цитиран от агенция "Ройтерс"

Йодегор: Възстановяването е трудно

Капитанът на Арсенал Мартин Йодегор разкри специалната техника, която използва, за да ускори възстановяването си след контузията, която претърпя

Спалети е с краткосрочен договор в Ювентус

Лучано Спалети е новият старши треньор на Ювентус, но според информации в Италия договорът му не гарантира дългосрочен престой в клуба

Алонсо: Темата с Винисиус е затворена

Наставникът на Реал Мадрид {аби Алонсо говори пред медиите преди утрешното домакинство на Валенсия