Звездата на Спортинг Лисабон не е изкушен от Висшата лига

Звездата на Спортинг Лисабон не е изкушен от Висшата лига

Виктор Гьокерес е искан от няколко клуба в Англия

Виктор Гьокерес разкри, че няма амбиции да напусне Спортинг Лисабон през зимата. След като вкара 40 гола за втородивизионния английски Ковънтри Сити, шведският нападател направи трансфер за 24 милиона евро в Спортинг през миналото лято.

Оттогава той се представя отлично с екипа на „лисабонските лъвове“ и вкара 13 гола и шест асистенции в Примейра лига и Лига Европа до този момент през сезона.

Гьокерес има клауза в договора от 100 милиона евро и е в силна позиция за преговори, а интерес към русолявия нападател има от лондонските Арсенал и Челси. Микел Артета има сериозни амбиции да подсили нападението на „артилеристите“, докато Челси също е в търсене на качествен стрелец.

В интервю пред португалската преса обаче Гьокерес призна, че е доволен на „Жозе Алваладе“ и не мисли за изходящ трансфер. „Щастлив съм тук и не ми пука какъв интерес има в този момент. Наслаждавам се на всеки един ден и нещата, които се случват около мен. Има разговори с големи отбори, но това са просто новини. Искам да остана тук“, отсече Гьокерес.

Белингам подкрепи Родриго

След победния гол на бразилеца за Реал (Мадрид) срещу Алавес

Барселона гледа защитник на Борусия (Дортмунд)

Бранителят е дал съгласие да премине на "Камп Ноу" през лятото

ПАОК отрече, че ще продава руснак

„Фьодор Чалов е важен играч за нашия отбор", пишат от клуба на Десподов

Манчестър Юнайтед и Борнемут спряха дъха с луд мач - 2 обрата и 8 гола (ВИДЕО)

Рекордни 40 удара към двете врати, греда, фрапантни пропуски и зрелищно 4:4

Нант продължава с опитите да намери път към спасението

"Канарчетата" вече смениха треньора си

Играл в Тотнъм и Манчестър Юнайтед подписа с Интер Маями

Испанският защитник Серхио Регилон стана съотборник на Лео Меси

Капитанът на Борусия (Мьонхенгладбах) отново е контузен

Тим Клайндинст има общо 6 минути в 3 от последните пет 5 на "жребчетата"

Мареска за Палмър: В момента той не може да играе два мача в рамките на 3 дни

„Затова целият фокус е върху Кардиф“, каза мениджърът на Челси

Манчестър Юнайтед реши за Коби Мейну

Халфът няма да бъде продаван през зимата