Звездата на Уулвс отнесе наказание от два мача и солидна глоба

Звездата на Уулвс отнесе наказание от два мача и солидна глоба

Причината за това са инцидентите след мача с Ипсуич

Футболната асоциация на Англия наказа звездата на Уулвърхемптън Уондърърс - Матеуш Куня, за два мача и глоба от 80 000 паунда. Причините за това са инцидентите след последния съдийски сигнал на двубоя с Ипсуич Таун, който „вълците“ загубиха с гол в самия край.

Тогава бразилският нападател влезе в грозна саморазправа с члена от щаба на „трактористите“, на когото в прилив на гняв дори издърпа очилата.

"Бе установено, че той е действал по неспортсменски начин след края на мача. Той прие санкцията, която бе наложена от независимата комисия", се казва в съобщението.

Двубоят с Ипсиуч бе последният за Уулвърхемптън под ръководството на Гари О'Нийл. След това на мениджърския пост бе назначен Витор Перейра, който стартира по прекрасен начин кариерата с си в Англия, след като спечели седем точки в първите си три мача.

Куня, който е най-добрият играч на „вълците“ през този сезон и вече има десет гола и четири асистенции във Висшата лига, ще пропусне двубоя с Нотингам Форест в понеделник и след това срещата с Бристол Сити от третия кръг на ФА Къп.

Рууни за ПСЖ и Байерн: Двата отбора бяха много зле в защита

Уейн Рууни отговори на изказването на нападателя на Байерн Хари Кейн, че отборът от Мюнхен и ПСЖ са играли невероятно в защита в първия мач от полуфинала на Шампионската лига завършил 4:5.

Витиня: Много е трудно да направиш това срещу Байерн

Полузащитникът на Пари Сен Жермен Витиня коментира победата с 5:4 над Байерн (Мюнхен) в първия двубой от полуфиналите на Шампионската лига

Очаквано: ПСЖ и Байерн Мюнхен чупят рекорди в ШЛ

Пари Сен Жермен и Байерн Мюнхен направиха спиращ дъха мач на „Парк де Пренс“, който завърши 5:4

Анри: Дузпата за ПСЖ е срам

Френската легенда Тиери Анри коментира първия мач от полуфиналите в Шампионска лига между ПСЖ и Байерн Мюнхен, завършил с победа 5:4 за баварците

Хари Кейн: Защитата беше невероятна

Нападателят на Байерн Мюнхен Хари Кейн заяви след загубата с 4:5 от Пари Сен Жермен в първия полуфинален мач от Шампионска лига, че защитата на баварците е била невероятна

Валдано: Не вярвам Моуриньо да се върне в Реал

Легендарната фигура на Реал Мадрид и световен шампион с Аржентина, Хорхе Валдано, изрази мнението си относно бъдещето на треньорския щаб на "белия балет", който едва ли ще остане под ръководството на Алваро Арбелоа през следващия сезон