Откриха нов фенклуб на Лудогорец

Откриха нов фенклуб на Лудогорец

Кметът на Павликени със специален подарък

Родният шампион Лудогорец се сдоби с още един фенклуб - този път в Павликени.

В основата му е "Green fanatics". На събитието присъстваха изпълнителният директор на шампионите Ангел Петричев, както и лидерите на организацията Веселин Костов, Марио Иванов и Станислав Георгиев, който е и председател на местния фенклуб.

Кметът на Павликени Емануил Манолов уважи мероприятието. Беше му подарена фланелка в знак на уважение, той пък зарадва лудогорци с алманах на град Павликени. Имаше специални подаръци и от Ангел Петричев.

Запалянковците на Лудогорец впечатлиха с шествието, което направиха из Павликени. Походът им беше до паметника на Васил Левски, където "орлите" поднесоха венец. Феновете запалиха множество факли и димки по време на тура си из Павликени.

Спортът по телевизията днес

Вижте какво предлага програмата

Всеки избор има значение: Как съзнателният живот оформя по-добър свят

Всички трябва да сме отговорни към природата и бъдещето на планетата ни

Спортът по телевизията днес

Вижте програмата за петък

Спортът по телевизията днес

Вижте какво може да гледате

Спортисти на ЦСКА затвориха „Шипченски проход“

Повод за недоволството е отказът станцията на новоизграждащата се линия на софийското метро да носи името „СК ЦСКА“

Палмите представят Palms Fun: Ново изживяване с награди

Палмите представят Palms Fun - ново изживяване с възможност за награди. Това е социално казино, което дава възможност за още повече емоции.

ZITRO стъпва в България – ексклузивно само на 8888.bg

Вижте подробностите тук

Спортът по телевизията днес

Вижте какво можете да гледате

„Феникс на доброто“ и 8888.bg подмогнаха каузата за Великденски обяд на пенсионери

Даренията ще разнасят фондация “Добро за всеки” в селата около Монтана, Берковица и Мездра