С края на 2022 година - папа Франциск стана “фен“ на български шампион!

С края на 2022 година - папа Франциск стана “фен“ на български шампион!

Вижте подробности

За Пазарджик и кмета на града - Тодор Попов, краят на 2022-ра беше "черешката на тортата" на една превъзходна година! Местният волейболен отбор Хебър спечели "златен требъл", а през цялата година в града бяха реализирани стотици проекти, един, от които достигна дори до ушите на папа Франциск! 

Съвсем “на финала“ на 2022-ра Тодор Попов посети Ватикана и се срещна с папата, за да му представи международния проект "Градината на света", а освен това, дари главата на католическата църква със специален подарък. 

Папа Франциск вече е "фен" на "Хебър" 

За отбора от Пазарджик 2022-ра беше най-успешната година във волейболно естество, след като Хебър спечели "златен требъл". 

Шампионът на efbet Супер Волей може да причисли към нарастващата си маса от фенове и папата, който получи подарък фланелка на отбора, подписана от всички играчи в редиците на състава, воден от Камило Плачи. 

"Изключително съм горд, че имах възможността да се срещна с папа Франциск във Ватикана. Поводът бе да представя на папата мащабния международен проект “Градината на света”, който ще реализираме в Пазарджик. Проектът и целият град получи благословията на папа Франциск, а на Негово светейшество поднесох и подарък - златен житен клас, който е символът на "Градината на света”. Също така подарих и специална тениска на волейболния ни шампион Хебър от златния требъл през миналата година с автографи от играчите на отбора", похвали се кметът Тодор Попов! 

Хебър е еталон за качество в български волейбол, а букмейкърската компания efbet оперира успешно и на италианския пазар вече няколко години.

Волейболът в Пазарджик се радва на голям интерес и реализира сериозен прогрес в последните години. След като се изкачи в елита на родния волейбол, Хебър вече има 2 шампионски титли, а освен това 3 пъти печели купата на страната. 

Отборът се намира в отлично финансово състояние, благодарение на община Пазарджик и основните спонсори на тима, сред които е и един от водещите български букмейкъри - efbet

Хебър е воден от Камило Плачи - треньорът, извел България до последните значими успехи на страната ни на национално равнище. Сега той се стреми, заедно с ръководството на тима, да изведе и гранда от Пазарджик до непокорявани световни и европейски върхове. 

Букмейкърската компания efbet е известна с подкрепата си към българския спорт. Компанията оперира още на румънския и сръбския пазар, където също инвестира в местните клубове и спорт. Испания и Италия също са в портфолиото на компанията, където развитието продължава успешно последните няколко години.

Гибона гостува в Бургас "Без обувки"

Легендата на Левски ще се срещне с феновете си на 30-ти август

Спортът по телевизията днес

Вижте пълната тв програма тук

Нов сезон, нова синя фланелка, нова изненада

Всеки истински футболен фен знае колко специално е чувството да се носи официалната фланелка на любимия отбор. Дизайнът, цветовете, емблемата –  все едно носите част от отбора със себе си.

Спортът по телевизията днес

Вижте какво можете да гледате

Трима късметлии си разделиха джакпот от над 136 000 лева в играта Тото Джокер

В тираж 64 на Спорт Тото трима късметлии си разделиха джакпот от над 136 000 лева в играта Тото Джокер.

Спортът по телевизията днес

Вижте какво можете да гледате

Спортът по телевизията днес

Вижте какво може да гледате

Спортът по телевизията днес

Вижте пълната тв програма тук

Късметлии спечелиха две страхотни награди от 5/35

Две страхотни печалби от първо теглене на играта 5/35 привлякоха вниманието във вчерашния тираж.