Симона Вентура - Жената може да бъде прекрасна и на 44

Симона Вентура - Жената може да бъде прекрасна и на 44

Бившата съпруга на някогашния защитник на Сампдория и плейбой Стефано Бетарини и бивша изгора на шефа на Рено Флавио Бриаторе, показа, че жената може да бъде прекрасна и на 44

Италианската телевизионна водеща Симона Вентура, бивша съпруга на някогашния защитник на Сампдория и плейбой Стефано Бетарини и бивша изгора на шефа на Рено Флавио Бриаторе, показа, че жената може да бъде прекрасна и на 44.
Тя отпразнува своя последен рожден ден гола на корицата на сп. "Венити Феър", облечена само с черна папийонка на врата, бели ръкавели с черни копчета на китките и миниторта със свещичка в ръка.
Вентура е може би най-популярната тв водеща на Ботуша и неуморна работохоличка. Тя обаче споделя, че не може да живее без любов. "Рано или късно ще трябва да направя някои жертви и да намаля обема на работата. Но за момента бракът не е мой приоритет."
 

Спортът по телевизията днес

Вижте какво можете да гледате

Лудогорец и ЦСКА в епичен финал за Купата на България: Големият сблъсък идва с изненада от Палмите

Сезонът в българския футбол навлиза в своята кулминация.

Спортът по телевизията днес

Вижте какво можете да гледате

8888.bg подарява ВИП музикално изживяване на своите най-лоялни потребители

Вижте подробности

Здрав бой в Билбао между фенове на Тотнъм и Юнайтед (ВИДЕО)

80 000 привърженици щурмуват финала

Спортът по телевизията днес

Вижте какво можете да гледате

"Феникс на доброто", застава зад муай тай шампионката Мартина Гордиенко с дарение от 5000 лева

Средствата ще подпомогнат подготовката и участието ѝ в предстоящи международни състезания

Спортът по телевизията днес

Вижте какво може да гледате

Спортът по телевизията днес

Вижте какво можете да гледате