Бътън ще подпише тригодишен договор с Макларън

Бътън ще подпише тригодишен договор с Макларън

Световният шампион във Формула 1 Дженсън Бътън със сигурност ще напусне тима на Браун ГП, който вчера бе купен от германския автомобилен гигант Мерцедес-Бенц и ще стане съотборник на Люис Хамилтън в МакЛарън.

Световният шампион във Формула 1 Дженсън Бътън със сигурност ще напусне тима на Браун ГП, който вчера бе купен от германския автомобилен гигант Мерцедес-Бенц и ще стане съотборник на Люис Хамилтън в МакЛарън.

Английският в-к "Гардиън" съобщава още, че Бътън ще подпише тригодишен договор за сумата от 6.7 милиона евро на година. Световният шампион пък посети в петък фабриката на МакЛарън в Уокинг.

Верстапен: Бъдещото ми зависи от следващите състезания

Нидерландецът говори преди Гран при на Емилия-Романя

Пиастри и Норис спечелиха двойна победа за Макларън в първата тренировка в Италия

Карлос Сайнс даде трето време за Уилямс

Цолов с 12-то време в единствената тренировка на Имола

Българският пилот във Формула 3 Никола Цолов даде 12-то време на тренировката от третия състезателен уикенд за сезон 2025, който се провежда на пистата „Имола“

Хамилтън няма търпение да кара за Ферари пред италианска публика

Люис Хамилтън призна, че е развълнуван да кара първото си състезание за Ферари в Италия, но каза, че концентрацията му остава същата, както за всеки друг уикенд

Очаква ли ни раздяла между Кристиан Хорнър и Ред Бул?

Шефът забърка серия от скандали около отбора

Пиастри ще гони постижение на Сена на “Имола”

Австралиецът води в шампионата при пилотите

Шумахер: Норис трябва да се научи как да изпреварва

Ландо Норис трябва да се научи как да атакува и да изпреварва Макс Верстапен, ако иска да стане световен шампион

Шеф във Формула 1 напусна

Оливър Оукс подаде оставка като шеф на отбора на Алпин

Дейвид Култард и Ред Бул готвят грандиозно шоу по улиците на София

Ключовото кръстовище между бул. „Цар Освободител“ и бул. „Васил Левски“ ще се трансформира в писта за високоскоростни демонстрации