Гран При на Азербайджан във Формула 1 без зрители

Гран При на Азербайджан във Формула 1 без зрители

През 2020 състезанието в Баку бе отменено заради разрастващата се пандемия

 Състезанието за Гран При на Азербайджан от сезон 2021 във Формула 1 ще бъде проведено без зрители заради епидемичната обстановка в страната, обявиха от организаторите.

През 2020 състезанието в Баку пък бе отменено заради разрастващата се пандемия от коронавирус, а договорът с най-престижната автомобилна надпревара бе продължен с една година до 2024.

Шампионатът през тази година във Формула 1 започва на 26-28 март в Бахрейн. Гран При на Азербайджан е насрочено за 4-6 юни и ако няма промяна в положението в страната, ще се проведе без зрители.

Пиастри и Норис спечелиха двойна победа за Макларън в първата тренировка в Италия

Карлос Сайнс даде трето време за Уилямс

Цолов с 12-то време в единствената тренировка на Имола

Българският пилот във Формула 3 Никола Цолов даде 12-то време на тренировката от третия състезателен уикенд за сезон 2025, който се провежда на пистата „Имола“

Хамилтън няма търпение да кара за Ферари пред италианска публика

Люис Хамилтън призна, че е развълнуван да кара първото си състезание за Ферари в Италия, но каза, че концентрацията му остава същата, както за всеки друг уикенд

Очаква ли ни раздяла между Кристиан Хорнър и Ред Бул?

Шефът забърка серия от скандали около отбора

Пиастри ще гони постижение на Сена на “Имола”

Австралиецът води в шампионата при пилотите

Шумахер: Норис трябва да се научи как да изпреварва

Ландо Норис трябва да се научи как да атакува и да изпреварва Макс Верстапен, ако иска да стане световен шампион

Шеф във Формула 1 напусна

Оливър Оукс подаде оставка като шеф на отбора на Алпин

Дейвид Култард и Ред Бул готвят грандиозно шоу по улиците на София

Ключовото кръстовище между бул. „Цар Освободител“ и бул. „Васил Левски“ ще се трансформира в писта за високоскоростни демонстрации

Босът на Ред Бул: Депресиращо е колко сме назад

Съветникът на Ред Бул доктор Хелмут Марко определи като „депресиращо“ изоставането на "Биковете" в Гран При на Маями