Мерцедес ще е без Тото Волф в Япония

Мерцедес ще е без Тото Волф в Япония
Източник: БГНЕС

Шефът на Мерцедес във Формула 1 Тото Волф няма да присъства на Гран При на Япония другата седмица на пистата „Сузука“

 От тима не са посочили причината за отсъствието на Волф от третия кръг за сезона във Формула 1.

Волф съобщи това още в Шанхай, като обясни, че е съвпадение, че отново няма да пътува за Япония.

През 2023 той пропусна състезанието заради операция на коляното, миналата година също имаше планове да не ходи в Япония, но в последния момент това се промени и той се появи на пистата.През състезателния уикенд официален представител на Мерцедес ще е шефът на прес службата на тима Брадли Лорд.

 

Джордж Ръсел най-бърз в първата свободна тренировка преди Гран При на Барселона (ВИДЕО)

Британският пилот на Мерцедес - Джордж Ръсел, даде най-добро време в първата свободна тренировка преди неделното Гран При на Барселона във Формула 1, седми кръг за сезон 2027. 

Фернандо Алонсо намекна за оттегляне от Формула 1

„Вероятно това ще бъде последното ми състезание в Барселона“, каза испанският пилот

Японец ще кара за Ред Бул в първата тренировка в Барселона

Отборът на Ред Бул обяви, че Аюму Иваса ще вземе участие в първата свободна тренировка преди предстоящата този уикенд Гран При на Барселона във Формула 1

Бащата на Кими Антонели: Пътят е дълъг

Андреа Кими Антонели записа вчера пета поредна победа в хода на сезон 2026 във Формула 1 и вече има аванс от 66 точки пред Люис Хамилтън в битката за титлата

Люис Хамилтън обеща, че ще преследва Кими Антонели до края на сезона във Формула 1

Британският пилот на "Ферари" Люис Хамилтън предупреди Кими Антонели, че е готов да го „преследва до края на годината“, след като се превърна в най-близкия съперник на италианския тийнейджър за титлата във Формула 1.

Антонели: Беше много забавен ден

Кими Антонели спечели Гран при на Монако, шести кръг от шампионата във Формула 1