Мерцедес с ъпгрейд за Гран при на Япония

Мерцедес с ъпгрейд за Гран при на Япония

Тото Волф не уточни какво ще покажат в следващия кръг

Шефът на Мерцедес Тото Волф заяви, че отборът ще представи нов ъпгрейд за следващия кръг от шампионата, който е в Япония. Болидът W10 не е осъвременяван от лятото насам. За разлика от тях, Ферари имаха ново предно крило и промени по пода за Сингапур и това им помогна да са още по-бързи. В Русия, обаче, Мерцедес спечелиха по стечение на обстоятелствата.

 
"Отдавна не сме променяли нищо по болида, а и вероятно не сме менажирали достатъчно добре представянето си" сподели Волф. "Имахме лош късмет с някои решения, а можехме да спечелим някои от предишните състезания. В Русия пък лошият късмет се обърна в наша полза".
 
"За Сузука ще има малък ъпгрейд, нещо, което искаме да експериментираме. Трябва внимателно да си преценяваме ресурсите, защото гледаме и към следващата година. Тъй като правилата за 2020 не се променят, концепцията остава същата".
Формула 1 с три нови спринта през 2026г.

От Формула 1 обявиха календара за спринтовите състезания през 2026 г., които ще бъдат 6 на брой

Хамилтън: Кадилак направи правилния избор за пилоти

Седемкратният световен шампион Люис Хамилтън похвали отбора на Кадилак за избора му на пилоти за неговият дебютен сезон във Формула 1

Шефът на Макларън обясни размяната на Монца между Пиастри и Норис

Главният изпълнителен директор на Макларън Зак Браун коментира лаконично размяната на позициите на пилотите на тима в Гран При на Италия на “Монца” в неделя

Напрежението в Макларън не е стигнало след объркването на Монца

Макс Верстапен се върна на най-високото стъпало на подиума с убедителна светкавична победа от старта до финала в Монца, но след състезанието всички говореха за вътрешните напрежения в отбора на Макларън

Никола Цолов говори сред свои снимки в галерия Good Point

Автомобилната звезда със специална пресконференция на 16 септември в София

Хамилтън най-накрая е бил доволен от колата на "Ферари"

7-кратният световен шампион Люис Хамилтън за втори пореден ден заяви, че е доволен от колата на Ферари на „Монца“

Формула 1: Верстапен ликува на „Монца“(ВИДЕО)

Нидерландецът спечели Гран при на Италия във Формула 1

Люис: Страхотно е да си на Монца като пилот на Ферари

Хамилтън завърши 5-и в квалификацията, но ще стартира от 10-а позиция

Ферстапен спечели квалификацията на "Монца"

До нидерландеца ще застане Ландо Норис