Направи си сам: Тойота започна да продава резервни части за болидите си в Интернет

Направи си сам: Тойота започна да продава резервни части за болидите си в Интернет

Състезателният тим на Тойота стана първият отбор от Формула 1, който започна свободна продажба на резервни части от машините си в интернет пространството

Състезателният тим на Тойота стана първият отбор от Формула 1, който започна свободна продажба на резервни части от машините си в интернет пространството.
 

За пример всеки ентусиаст, който желае да изгради свое копие на истински болид от Формула 1 може да го направи за относително приемлива сума. Предно антикрило струва 2000 евро, задно – 2500 евро. Срещу 1600 желаещите се сдобиват с носов обтекател. Освен това в продажба са пуснати „тялото” на двигателния отсек заедно с подовото покритие. Всеки от предметите е преминал през необходимите изпитания, а някои от тях дори са били използвани в състезания. 

 Норис получи трофея от Формула 1

На галавечер на ФИА в Ташкент

В Абу Даби: Цолов с осмо и 16-то време в последните тестове

Сезонът във Формула 2 завърши официално днес

Карлос Сайнц си пожела да стане шампион във Формула 1

За него няма значение кога ще грабне титлата

В Абу Даби: Цолов с 9-ти и 13-ти резултат в тестовете на Формула 2

Българският пилот направи впечатляващите 120 обиколки

В Абу Даби: Никола Цолов 13-и в първите тестове във Формула 2

Оливър Гьоте с МП Моторспорт бе най-бърз

Верстапен е най-високоплатеният пилот във Формула 1

Тази година нидерландецът е спечелил 76 милиона долара

Съперник на Никола Цолов записа последното най-бързо време във Формула 1 за 2025 година

Американецът Джак Крауфорд беше най-бърз в последния тест във Формула 1 за 2025 година, който се проведе днес на пистата „Яс Марина“ в Абу Даби

ТРУС В РЕД БУЛ: Хелмут Марко напуска след над 20 години начело

Отборът на Ред Бул във Формула 1 обяви официално, че доктор Хелмут Марко ще напусне тима в края на годината след повече от 20 години в Милтън Кийнс

Кръстиха улица на Ландо Норис

Новият световен шампион във Формула 1 Ландо Норис вдъхнови сънародниците си да кръстят на негово име улица в село с население с почти 13 000 жители - Стрийт, в графство Съмърсет.