Норис: Нямам търпение да се завърна в Шанхай

Норис: Нямам търпение да се завърна в Шанхай

Пилотът на Макларън е щастлив, че Формула 1 е отново в Китай

Пилотът на МакЛарън Ландо Норис няма търпение да се завърне в Шанхай. Този уикенд предстои старта в Китай от Формула 1, като ще видим и първият спринт през сезона. Британецът обаче заяви, че пистата в Шанхай едва ли ще е подхожда на автомобила на МакЛарън.

„Отдавна не сме се състезавали в Шанхай, така че очаквам с нетърпение да се завърна там. Последното ни състезание беше леко предизвикателно, но все пак успяхме да спечелим още точки. Отделихме известно време, за да прегледаме наученото и да се пренастроим за този уикенд“, сподели Норис.

„Ще бъде добре да видим какво можем да в спринтовия уикенд. Различните сесии наистина го правят по-интересен за всички. Пистата в Шанхай може би няма да е подходяща за нашия автомобил. Разбира се, ние отново ще дадем най-доброто от себе си и искаме да спечелим още ценни точки“, завърши британският пилот.

Напрежението в Макларън не е стигнало след объркването на Монца

Макс Верстапен се върна на най-високото стъпало на подиума с убедителна светкавична победа от старта до финала в Монца, но след състезанието всички говореха за вътрешните напрежения в отбора на Макларън

Никола Цолов говори сред свои снимки в галерия Good Point

Автомобилната звезда със специална пресконференция на 16 септември в София

Хамилтън най-накрая е бил доволен от колата на "Ферари"

7-кратният световен шампион Люис Хамилтън за втори пореден ден заяви, че е доволен от колата на Ферари на „Монца“

Формула 1: Верстапен ликува на „Монца“(ВИДЕО)

Нидерландецът спечели Гран при на Италия във Формула 1

Люис: Страхотно е да си на Монца като пилот на Ферари

Хамилтън завърши 5-и в квалификацията, но ще стартира от 10-а позиция

Ферстапен спечели квалификацията на "Монца"

До нидерландеца ще застане Ландо Норис

Ландо Норис над всички и в последната тренировка на „Монца“

Шарл Льоклер с второ време преди Гран при на Италия във Формула 1

Малшанс за Никола Цолов, остана 23-и в спринта от Формула 3 в Италия

Инцидент в края с участието на българина му коства 15 места на "Монца"

Хамилтън е оптимист за състезанието на "Монца"

7-кратният световен шампион във Формула 1 Люис Хамилтън се оказа оптимистично настроен след петъчните свободни тренировки преди Гран при на Италия