Пол ди Реста поведе в първата тренировка за ГП на Канада

Пол ди Реста поведе в първата тренировка за ГП на Канада

Пилотът на Форс Индия Пол ди Реста записа най-добро време в първата свободна тренировка за Гран при на Канада - 1:21.020 минути. Втори се подреди пилотът на Макларън Дженсън Бътън, който заплашваше, че ще бъде един от най-бързите на пистата "Жил Вилньов" в Канда и се оказа прав

Пилотът на Форс Индия Пол ди Реста записа най-добро време в първата свободна тренировка за Гран при на Канада - 1:21.020 минути. Втори се подреди пилотът на Макларън Дженсън Бътън, който заплашваше, че ще бъде един от най-бързите на пистата "Жил Вилньов" в Канда и се оказа прав. 

 
Двамата британци поведоха преди Ромен Грожан, който остана трети, и Фернандо Алонсо, за когото остана четвъртото място. Кими Райконен зае петата позиция, а Нико Розберг и Себастиан Фетел, които водеха в различни етапи от днешната мокра тренировка, останаха седми и девети.
Антонели продължава с доминацията и взе полпозишъна на "Силвърстоун"

Пилотите на Ферари тръгват втори и трети в неделя

Кими Антонели спечели спринта на "Силвърстоун", Хамилтън втори

Андреа Кими Антонели спечели спринтовото състезание за Голямата награда на Великобритания

Хамилтън спечели спринта на “Силвърстоун”(ВИДЕО)

Седемкратният световен шампион остави зад гърба си Кими Антонели

Цолов стартира от трета редица на Силвърстоун (ВИДЕО)

Българският пилот на Кампос Рейсинг влиза в уикенда с две точки изоставане от Габриеле Мини

Хамилтън: Няма да се откажа, докато не спечеля осмата титла

Люис Хамилтън обеща пред родна публика, че няма да спре, докато не стигне до рекордната осма титла във Формула 1

Човекът, който опроверга информацията за Цолов във Формула 1 обяви тестове с болид от Формула 1

Българинът все по-близо до мечтата