Съоснователят на YouTube стана основен спонсор на US F1

Съоснователят на YouTube стана основен спонсор на US F1

Американският тим от Формула 1 US F1 стана първият от трите новоприети формации на стартовата решетка в „кралския” шампионат сдобил се с основен инвеститор

 Американският тим от Формула 1 US F1 стана първият от трите новоприети формации на стартовата решетка в „кралския”  шампионат сдобил се с основен инвеститор.

 
Съоснователят на популярния мултимедиен портал YouTube Чад Хърли ще помага във финансово отношение на базирания в Шарлът състезателен отбор. През сезон 2010 US F1 ще стане първият представител на Щатите във Формула 1 от 40 години насам.
 
Участието на Хърли ще се изразява в помощ под формата на корпоративна стратегия и медийно планиране.
 
Единствените слухове до този момент относно останалите два тима Манър Гран при и Кампос Рейсинг бяха във връзка с вероятна сделка между „Върджин” на ексцентричния милиардер сър Ричард Брансън и Манър Гран при. Очаква се, че повече подробности около вероятното партньорство ще бъдат обявени в средата на месец ноември. В началото на състезателния сезон Брансън и „Върджин” навлязоха във временно съдействие с новосформирания тим на Рос Браун – Браун ГП. Британският богаташ „влезе” с половин милион евро за каузата на своя сънародник, който успя да съживи фалиралия отбор на Хонда и го превърна в истински претендент за титлата.
Бащата на Кими Антонели: Пътят е дълъг

Андреа Кими Антонели записа вчера пета поредна победа в хода на сезон 2026 във Формула 1 и вече има аванс от 66 точки пред Люис Хамилтън в битката за титлата

Люис Хамилтън обеща, че ще преследва Кими Антонели до края на сезона във Формула 1

Британският пилот на "Ферари" Люис Хамилтън предупреди Кими Антонели, че е готов да го „преследва до края на годината“, след като се превърна в най-близкия съперник на италианския тийнейджър за титлата във Формула 1.

Антонели: Беше много забавен ден

Кими Антонели спечели Гран при на Монако, шести кръг от шампионата във Формула 1

Безкомпромисен Антонели победи в Монако за пети пореден успех (ВИДЕО)

Гран при на Монако предложи едно от най-драматичните, напрегнати и тактически непредвидими състезания от началото на сезона във Формула 1

Цолов след успеха в Монака: Обожавам това място

Никола Цолов записа третата си победа по улиците на Монте Карло, след като триумфира в основното състезание от Формула 2 на емблематичното трасе в Княжеството.

Отличен Никола Цолов триумфира в Монако (ВИДЕО)

Това е трета победа за българина във Формула 2