Шумахер определи последната надпревара във Формула 1 като съдба

Шумахер определи последната надпревара във Формула 1 като съдба

Седемкратният световен шампион във Формула 1 Михаел Шумахер изрази огромно възхищение от последното състезание за сезона и от начина, по който пилотът на Макларън Люис Хамилтън спечели световната титла вчера

Седемкратният световен шампион във Формула 1 Михаел Шумахер изрази огромно възхищение от последното състезание за сезона и от начина, по който пилотът на Макларън Люис Хамилтън спечели световната титла вчера, пише електронното издание F1Racing.net.

 
"Какъв финал само! Не съм виждал такова състезание досега - нито като пилот, нито като зрител. Мисля, че единственото, което можем да кажем, е, че това е съдба. Фелипе Маса пък може да си тръгне с високо вдигната глава от Бразилия, защото с представянето си със сигурност е убедил и последните останали критици. Догодина със сигурност той отново ще се бори", категоричен е Шуми.
Леклер: Ще се борим за възможно най-доброто класиране

Пилотът на Ферари посочи целта пред отбора

Фетел се връща във Формула 1, но не като пилот

Четирикратният шампион във Формула 1 Себастиан Фетел заяви, че може да си представи бъдеща роля в спорта, но изключи възможността за завръщане като пилот.

Историята показва, че Оскар Пиастри ще стане шампион

Традицията в последното десетилетие и половина сочи така

Верстапен: Няма да вземем още победи през сезона

Световният шампион във Ф1 обясни, че само може да се ядосва

Ралф Шумахер очаква Хамилтън да се откаже в края на годината

Бившият пилот във Формула 1 Ралф Шумахер заяви, че може да си представи Люис Хамилтън да слага край на своята кариера в края на настоящия сезон

Ландо Норис направи равносметка относно битката за титлата

Британецът изостава с 9 точки от съотборника си Оскар Пиастри

Цунода чупи антирекорди в Ред Бул

Сезон 2025 изобщо не се развива добре за Юки Цунода, който заема едва 18-о място в генералното класиране

Във Ферари не са били сигурни, че Леклер въобще ще завърши в Унгария

Състезанието за Гран При на Унгария се превърна в истински кошмар за Шарл Леклер

Андреа Стела: Различните стратегии бяха правилно решение

Макларън постигна двойна победа на “Хунгароринг”