Шумахер загрява за Гран при на Европа с картинг

Шумахер загрява за Гран при на Европа с картинг

Седемкратният световен шампион във Формула 1 Михаел Шумахер не спира с подготовката за завръщането си в „кралските” състезания

Седемкратният световен шампион във Формула 1 Михаел Шумахер не спира с подготовката за завръщането си в „кралските” състезания.

 
Миналата седмица Шуми си припомни доброто старо врем, благодарение на болида  F2007, а вчера той поддържаше форма с тест пилота на Ферари Лука Бадоер на картинг писта в Италия.
„Картингът представлява добра тренировка за сетивата, поради което прекарах един ден на пистата в Лонато. От гледна точка на усилията, които са нужни при управлението на подобна машина, картингът е далеч по-труден от Формула 1. Жегата в Италия ще ми помогне да се аклиматизирам и към времето във Валенсия. С мен беше и Лука Бадоер, който ми помогна да си спомня, колко весело занимание е това”, заяви Шумахер пред официалния си сайт.
Карлос Сайнц няма интерес да ходи в Ред Бул

На фона на засилващите се спекулации, че Макс Верстапен ще се раздели с Ред Бул и ще премине в Мерцедес още за сезон 2026 във Формула 1, Карлос Сайнц беше попитан преди Гран При на Великобритания дали би имал интерес към преминаване в екипа на Биковете

Верстапен готов да подкара Мерцедес

Тото Волф издаде за тайни разговори

Кадилак още не знае кои ще са пилотите им догодина

Кадилак все още е далеч от финализиране на пилотския си състав за следващия сезон във Формула 1

Формула 1 изтегли с 24 часа Гран при на Азербайджан догодина

Първите предсезонни тестове ще бъдат закрити за медии и фенове

Антонели отнесе тежко наказание след удара с Верстапен (ВИДЕО)

Пилотът на Мерцедес Андреа Кими Антонели бе наказан с преместване с 3 места назад на стартовата решетка на „Силвърстоун“ заради инцидента с Макс Верстапен по време на Гран При на Австрия

Перфектен Ландо Норис не изпусна първото място от старта до финала в Австрия (ВИДЕО)

Пилотът на Макларън остави зад себе си съотборника си Оскар Пиастри

ЖАЛКО! Отнеха победата на Никола Цолов

Дисквалифицираха българина за износена планка с 0,2 мм

Австрия остава в календара на Формула 1 до 2041 година

Президентът на Формула 1 Стефано Доменикали коментира новината

Фантастично: Никола Цолов ликува в Австрия (ВИДЕО)

Българинът вече е само на точкa от върха в генералното класиране