Васьор иска много точки за Ферари във Вегас

Васьор иска много точки за Ферари във Вегас

Шефът на Скудерията се цели в конструкторската титла

Шефът на Ферари Фредерик Васьор заяви, че очаква Скудерията да е в челото на класирането в следващия старт от сезона във Формула 1 в Лас Вегас.

Последните подобрения по SF-24 за тази година бяха представени на „Монца”, а оттогава насам тимът работи усилено по колата за следващия сезон.

„От няколко месеца сме фокусирани върху автомобила за догодина, не предвиждаме нови неща за SF-24, караме състезание за състезание – обясни Васьор. – Не мислим за титлите, знам на кое място сме в класирането, но не знам каква е разликата в точките. В Бразилия не загубихме много точки, но предпочитам да печелим, а не да губим точки. Затова във Вегас трябва да сме много по-силни и да вземем много точки, трябва да вземем много точки.”

 

Шефът на Формула 2 с огромно признание за Цолов

“Никола е фаворитът за титлата”, заяви Бруно Мишел

Верстапен обявявя бъдещето си преди домашното си състезание

Бъдещето на Макс Верстапен във Формула 1 може най-накрая да бъде окончателно потвърдено по време на състезателния уикенд за Гран При на Нидерландия на пистата "Зандворт", смята бившият нидерландски пилот Роберт Доорнбос

Шефът на Формула 1: Сезонът ще завърши в Европа, ако войната продължи

Президентът на Формула 1 Стефано Доменикали заяви, че шампионатът през 2026-a ще приключи в Европа, ако конфликтът в Близкия изток направи невъзможно провеждането на състезанията в Катар и Абу Даби

Норис счита, че напрежението е върху лидера във Формула 1

Антонели влиза в лятната пауза с убедителна преднина от 50 точки в генералното класиране

Норис за триумфа си в ГП на Унгария във Формула 1: Чувствах се много уверен (ВИДЕО)

„Атакувах като луд“, заяви пилотът на Макларън

Формула 1: Норис ликува в Гран при на Унгария (ВИДЕО)

Верстапен остана втори, Антонели допълва тройката