Емирейтс повече няма да бъде спонсор на ФИФА

Емирейтс повече няма да бъде спонсор на ФИФА

Договорът на Емирейтс с ФИФА, който продължи осем години, изтича на 31 декември

Авиокомпанията Емирейтс няма да поднови спонсорския си договор с ФИФА, а друг от основните партньори Сони също може да прекрати финансовите си взаимоотношения със световната футболна централа. Договорът на Емирейтс с ФИФА, който продължи осем години, изтича на 31 декември.

 

"Те организират по нов начин своите спонсорски договори и ние уважаваме това. Преговорите със Сони за партньорство продължават. Ще ви информираме, когато има развитие", заявиха от ФИФА.

 

Сони и Емирейтс са официални спонсори на световната футболна централа. Договорите с тях са съответно на стойност 300 и 200 милиона долара. Останалите официални партньори на ФИФА са Кока Кола, Адидас, Виза и Хюндай/Киа.
 

Председателят на БОК Весела Лечева участва в дискусията "Готови за бъдещето" на МОК

Лечева се обяви за по-голяма видимост на треньорите и запазване на традициите на олимпийското движение по време на общото заседание в Лозана

Лечева ще участва в комисия на МОК с Кърсти Ковънтри

Председателят на БОК и член на комисията на МОК по „Обществени въпроси и корпоративни комуникации“ Весела Лечева е на тридневно посещение в Лозана.

Иван Пешев: ММС за пореден път призовава спешно приемане на Закона за спортното хулиганство

„Подобни прояви нямат място нито по спортните терени, нито по трибуните!“

МОК с позиция за ситуацията в БОК

Проблемите с властта са неприемливи и могат да доведат до тежки санкции за България

Петър Младенов: България е родина на талантливи, амбициозни и можещи млади хора

Заместник-министърът на младежта и спорта

СГС потвърди, че Весела Лечева е президент на БОК

Вижте подробности

Весела Лечева се срещна с треньорката Теодора Иванова, която участва в обучение на МОК в Лозана

Председателят на БОК Весела Лечева се срещна с Теодора Иванова, която в продължение на 10 дни участва в обучение на МОК в Лозана.

Министърът на спорта пожела успех на българските джудисти на Евро 2025

Състезанието е последно за българските таланти до 23 години през този сезон

Насар се срещна с Пеевски

Пеевски и Насар се обединиха за това, че подкрепата за развитието на спортистите е гарант за нови победи и спортни постижения