ФИФА похачри над 20 милиона евро за филм

ФИФА похачри над 20 милиона евро за филм

Сумата е била приета на конгреса през 2009 година и е заела място в бюджета от 2010

Международната футболна асоциация (ФИФА) похарчи повече от 20 милиона евро за новия филм "Обединени в страстта", посветен на световните първенства, обяви финансовият директор Маркус Катнер.

Сумата е била приета на конгреса през 2009 година и е заела място в бюджета от 2010. Общият бюджет на филма "Обединени в страстта", който дебютира на фестивала в Кан миналия месец, възлиза на 23.5 милиона евро.

Ролята на бившия президент на централата Жул Риме изпълнява Жерар Депардийо, докато Тим Рот пресъздава кариерата на Сеп Блатер. Бюджетът за филма за световните първенства е идентичен с този, който ФИФА заделя всяка година за бедните държави.

Президентът на ФИС загрижен за състезанията по ски свободен стил и сноуборд на Игрите в Италия

Вижте коментара на Йохан Елиаш и отговора на кмета на Ливиньо

От щаба на Весела Лечева: Решението ще бъде своевременно обжалвано пред САС

„Вярваме, че САС правилно и законосъобразно ще приложи закона“

Съдът отмени избора на Весела Лечева за председател на БОК

Това става ясно от днешното решение №1802 на СГС

Весела Лечева: Имаме поводи за гордост и оптимизъм

Председателят на Българския стрелкови съюз Весела Лечева изрази задоволство от представянето на българските състезатели през тази година и добави, че целта за предстоящия сезон е спечелване на максимален брой квоти за Олимпиадата в Лос Анджелис 2028

Весела Лечева: Вече 9 месеца се прави опит за подмяна  на резултата на Общото събрание на БОК

Вече 9 месеца се прави опит да се подмени резултата от Общото събрание на БОК.

Министър Иван Пешев проведе работна среща за ситуацията на шахмата у нас

Министърът подчерта, че целта е да бъде осигурена нормална среда за подготовка на състезателите

Младите, които променят България: Спорт Тото отличи „Младежки център – вдъхновител на доброто"

На тържествена церемония в София, посветена на Международния ден на доброволеца – 5 декември, изпълнителният директор на Българския спортен тотализатор (Спорт Тото) Любомир Петров връчи наградите в категория „Младежки център – вдъхновител на доброто“ в десетото юбилейно издание на националния конкурс „Мисията доброволец – (не)възможна“

Младежки национали гостуват на жребия за Коледния турнир на Зоналния съвет на БФС – София

БФС пожелава успех на участниците и много положителни емоции

Българският спортен тотализатор с престижно отличие

БСТ с приз за Отговорна игра от Case Study Challenge 2025