Кралев ще представи реновирания "Васил Левски"

Кралев ще представи реновирания "Васил Левски"

Събитието ще се проведе в 14 часа утре

Министърът на младежта и спорта Красен Кралев ще представи пред медиите реновирания Национален стадион „Васил Левски“.

Събитието ще се проведе в 14 часа утре (2 септември) на лекоатлетическата писта пред сектор „А“ на стадиона. Ще присъстват също президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов и треньорът на националния отбор Ивайло Петев.

На съоръжението е поставено ново тревно покритие на терена и чисто ново информационно табло. Извършени са и освежителни ремонтни дейности.

НСА чества 130-ата годишнина от олимпийския дебют на България

Национална спортна академия "Васил Левски" ще се проведе на 6 април от 10.00 часа конференция под надслов „130 години от първите съвременни олимпийски игри и участието на България в тях“.

БОК номинира тенисиста Иван Иванов за най-добър млад спортист на Европа

Българският олимпийски комитет номинира тенисиста Иван Иванов за наградите "Пьотър Нуровски", които се връчват на най-добрите млади спортисти от Европейските олимпийски комитети (EOK).

Пускат през април първите билети за Олимпийските игри в Лос Анджелис

Пропуските ще са в продажба от 9 април

Иран със забрана за спортистите си

Ветото - да пътуват за "враждебни" страни

ФИФА анулира до 80% от хотелските стаи за Мондиал 2026

Мондиал 2026 ще се проведе от 11 юни до 19 юли в Канада, САЩ и Мексико

МОК изключи транссексуалните от Олимпийските игри

Те са в съответствие с указ на американския президент Доналд Тръмп