Окончателно: Георги Семерджиев остава в ареста

Окончателно: Георги Семерджиев остава в ареста

Решението на Апелативния съд е окончателно

Обвиненият за тежката катастрофа на бул. „Черни връх“, при която загинаха две жени, Георги Семерджиев, остава в ареста.

Решението на Апелативния съд е окончателно.

Бившият футболист не дойде в съда, по думите му, заради здравословни причини.

В мотивите си за задържането магистратите поясниха, че Семерджиев може да се укрие или да извърши ново престъпление, ако остане на свобода.

Припомняме, че Прокуратурата повдигна в сряда ново обвинение на Семерджиев за притежание на наркотици, след като в катастрофиралата кола бяха намерени амфетамини. С това обвиненията срещу него станаха пет.

Днес в съдебна зала стана ясно и, че преди време приближен на Семерджиев е откарал негова кола на сервиз.

Малко след това той извадил всички налични вещи от автомобила, сложил ги в чували и ги запалил.

От синдиката на професионалните футболисти скочиха срещу Инфантино

Шефът на ФИФА взимал авторитарни решения

Весела Лечева поздрави  световните шампионки по волейбол и победителят в „Уимбълдън“ Иван Иванов

Председателят на БОК Весела Лечева изпрати поздравителни адреси до федерацията по волейбол и до федерацията по тенис.

Синдикатите на футболистите и ФИФА постигнаха договорка

Страните постигнаха споразумение за въвеждането на минимални стандарти за почиквка при натоварения календар

БФБорба публикува списък с нарушения, установени от проверка на ММС

Сред тях са злоупотреби с публични държавни средства и др.

Министър Пешев получи награда за реализацията на турнира „Санторелли Къп“

Министърът на младежта и спорта Иван Пешев получи награда за принос към реализацията на международния турнир по хокей на трева за хора с интелектуални увреждания „Санторелли Къп“

Младите хора на България: Една вълнуваща седмица с вдъхновение, спорт и активно гражданско участие

Иновативен лагер събра младежи, спортни звезди и институции в Чепеларе под мотото „Промяната започва от мен“

Заместник-министър Младенов: ММС насърчава участието на младите в младежките политики

Събитието се реализира в рамките на проект "Младите хора на България - възможности за творческо развитие"

Димитър Георгиев бе назначен за заместник-министър на младежта и спорта

Със заповед на премиера Росен Желязков

Пешев, Боршош и Нанков променят закона, за да има лифтове и писти към Витоша

Вижте подробности от важната среща