Пощенска банка и Булстрад Живот представиха най-новия си съвместен продукт Международна застраховка „Живот“ с допълнително здравно покритие „Premium Insurance“

Пощенска банка и Булстрад Живот представиха най-новия си съвместен продукт Международна застраховка „Живот“ с допълнително здравно покритие „Premium Insurance“

Иновативното решение беше обявено по време на специално събитие в новооткрития Premium Banking център „Сан Стефано Плаза“

Пощенска банка и ЗЕАД „Булстрад Живот Виена Иншурънс Груп“ представиха най-новия си съвместен продукт Международна застраховка „Живот“ с допълнително здравно покритие „Premium Insurance“ по време на специално събитие в град София и в компанията на водещи бизнес медии.

Новата застраховка „Premium Insurance“ е разработена специално за Premium клиенти на Пощенска банка, търсещи висок клас медицинска грижа, като предоставя финансова подкрепа, всеобхватни здравни услуги и пълно обслужване в страната и чужбина с лимит до 2 000 000 EUR.

Специалното събитие се състоя в наскоро открития иновативен Premium Banking център „Сан Стефано Плаза“ на Пощенска банка, който е продължение на дългосрочната стратегия на финансовата институция за цялостно обновяване на клоновата й мрежа и с изключително отношение към клиентите от Premium сегмента. Специализираните центрове осигуряват комфорт и конфиденциалност, в съчетание с безкомпромисни стандарти на обслужване за своите висок клас клиенти в луксозна обстановка и пространства с модерен високотехнологичен дизайн.

На събитието присъстваха г-н Димитър Шумаров, изпълнителен директор и главен финансов директор на Пощенска банка, г-н Румен Радушев, мениджър сектор „Банкиране на дребно“ в Пощенска банка, г-н Николай Лазаров, началник управление „Продажби Индивидуални клиенти“ в Пощенска банка, а от страна на ЗЕАД „Булстрад Живот Виена Иншурънс Груп“ гости на събитието бяха г-н Калоян Антов, изпълнителен директор и член на Управителния съвет на ЗЕАД „Булстрад Живот Виена Иншурънс Груп“, и г-н Мартин Райчинов, директор „Партньорски програми и проекти" в ЗЕАД „Булстрад Живот Виена Иншурънс Груп“, и г-н Томас Зауер, основател и главен изпълнителен директор на Daily Health Insurance Group.

С входящото си обръщение към гостите г-н Димитър Шумаров, изпълнителен директор и главен финансов директор на Пощенска банка подчерта, че Пощенска банка предлага дигитални иновации и безупречно обслужване, които обхващат на 360 градуса живота, навиците и предпочитанията на съвременния вечно бързащ, но вечно търсещ човек. Като водеща финансова институция Пощенска банка развива редица ползотворни сътрудничества с утвърдени компании, за да предоставя пълен спектър на продукти, услуги и решения за максималното удовлетворение на своите клиенти. „Щастлив съм, че до нас има едни изключителни партньори в лицето на Булстрад Живот, с които заедно сме подготвили този специален продукт в нашето портфолио за Premium клиенти, за да им осигурим финансова подкрепа, висококачествени медицински услуги и обслужване не само в страната, но и в чужбина“, сподели той.

Г-н Калоян Антов, изпълнителен директор и член на УС на ЗЕАД „Булстрад Живот Виена Иншурънс Груп“ посочи в речта си, че партньорството между „Булстрад Живот Виена Иншурънс Груп“ и Пощенска банка има дълга и успешна история, която датира от 2009 г. „То е най-успешният пример на пазара за сътрудничество между банка и застраховател, които не са част от една и съща група. И това е така, защото се основава на взаимно доверие и уважение, и споделени бизнес ценности като фокус върху клиента, предприемачески дух, иновативност и креативност. Тези фактори бяха в основата на много реализирани успешни инициативи и богато портфолио от продукти, които да посрещнат желанията на клиентите на Пощенска банка в пълната си гама. Всичко това убедително ме кара да посоча, че Международната застраховка „Живот“ с допълнително здравно покритие „Premium Insurance“ е обречена на сигурен успех“, изтъкна той. 

Новата международна застраховка „Живот“ с допълнително здравно покритие „Premium Insurance“ беше лансирана с кратки презентационни части на мениджъри от двете дружества. По време на официалната си реч г-н Николай Лазаров, началник управление „Продажби Индивидуални клиенти“ в Пощенска банка представи най-новите услуги в специализираните Premium центрове и очерта тенденциите в международен план. „Днес заедно празнуваме не само отварянето на нашия нов център за Premium Banking, но и отбелязваме всички необятни възможности, които отваряме пред своите клиенти. Защото да – клиентите, хората с техните индивидуални потребности и красиви мечти, са поставени в центъра на нашата банкова вселена. Затова сме приели за своя мисия да предлагаме свръхперсонализирани иновативни решения, които не просто да оправдават доверието, а да надминават очакванията. Непрекъснато създаваме продукти от ново поколение и осигуряваме ексклузивно клиентско изживяване“, коментира той.

Г-н Мартин Райчинов, директор „Партньорски програми и проекти" в ЗЕАД Булстрад Живот Виена Иншурънс Груп ЕАД, в своята част презентира характеристиките на новия застрахователен продукт и допълни: „В партньорство с Пощенска банка заедно създаваме иновативни продукти с висока добавена стойност, за да могат нашите клиенти да мечтаят без притеснения за утрешния ден в един свят без граници. Така им осигуряваме, където и да се намират, спокойствие за най-важното – техния живот, здраве и семейство“.

В заключение г-н Томас Зауер, главен изпълнителен директор и основател на Daily Health Insurance Group, направи ценни анализи в цифри и сподели кои са най-добрите международни застрахователни практики в сферата. Събитието завърши с кратка дискусия и нетуъркинг в неформална обстановка, където участниците обмениха идеи, съвети и своя практически опит.

Като лидер в създаването на едни от най-иновативните решения, Пощенска банка продължава да разширява портфолиото си от модерни продукти с висока добавена стойност за клиентите. В своята 360-градусова продуктова политика и високо ниво на обслужване водеща мисия на финансовата институция е да бъде партньор на клиентите си за добро качество на живот и успешен бизнес.

Допълнителна информация за продуктите, предлагани от Пощенска банка (включително основен информационен документ за застраховките), може да бъде открита на www.postbank.bg.

От екипа на Лечева: Няма никакъв риск за участието ни в Олимпийските игри

Правят се опити за манипулативни внушения, заяви Данаил Димов

След признаването на Лечева екипът на Костадинова съди МОК

Генералният секретар на Българския олимпийски комитет в екипа на Стефка Костадинова Белчо Горанов бе гост в сутрешния блок на БНТ "Денят започва".

Министър Пешев: Само, когато предоставим добри условия на децата, те ще бъдат мотивирани да се занимават със спорт

"В голяма част от общините проблемите са едни същи - лошото качество на спортната инфраструктура"

Fibank и MyFin залагат на електронни ваучери за модерните хора

Използването на електронните ваучери за храна носи значителни ползи за работодателите

Весела Лечева проведе работна среща за Младежките олимпийски игри догодина

За тях няма да има квалификации, а младите спортисти ще участват на квотен принцип по заявки

Спортният министър Иван Пешев се срещна с президента на Европейската федерация по айкидо

Двамата обсъдиха развитието и популяризирането на айкидо в България

Весела Лечева проведе среща с организаторите  на Зимните олимпийски игри в Милано-Кортина

Председателят на БОК Весела Лечева, членът на Изпълнителното бюро Володя Златев и генералният секретар Данаил Димов проведоха онлайн среща с представител на Организационния комитет на Зимните олимипйски игри в Милано-Кортина.

Томас Бах с благодари на президентите на олимпийски комитети, сред тях и Весела Лечева

Първият почетен президент на Международния олимпийски комитет Томас Бах изпрати благодарствено писмо до президентите на олимпийски комитети, сред които и Весела Лечева.

Лечева поздрави спортистите за Международния олимпийски ден

Председателят на БОК Весела Лечева отправи поздравление по случай Международния олимпийски ден.