Президентът на Русия покани Гърция да строи в Сочи

Президентът на Русия покани Гърция да строи в Сочи

Президентът на Русия Дмитрий Медведев отправи покана към гръцки компании от строителния бранш за участие в инфраструктурната подготовка и строителството на спортни съоръжения в Сочи. Черноморският курорт ще бъде домакин на зимните олимпийски игри през 2014 г.

Президентът на Русия Дмитрий Медведев отправи покана към гръцки компании от строителния бранш за участие в инфраструктурната подготовка и строителството на спортни съоръжения в Сочи. Черноморският курорт ще бъде домакин на зимните олимпийски игри през 2014 г.


Медведев направи предложението си към гръцкия министър председател Георгиос Папандреу по време на официална среща в Москва.

В края на 2009 г. Русия отправи предложение към Гърция за организиране на черноморски плавателни линии през олимпийската 2014 г.

Гръцкият премиер отвърна, че страната е в пълна готовност да подели опита, натрупан в подготовката, организиране и провеждане на олимпийски игри. Както е известно лятната олимпиада през 2004 г. се проведе в Атина.
 
Дългоочаквани ремонти на спортни обекти във Враца отново са в движение

Покритият плувен басейн вече е в процес на пълна трансформация:

ФИФА глоби 6 държави за расистки и дискриминационни прояви

Това са Албания, Аржентина, Босна и Херцеговина, Чили, Колумбия и Сърбия

Министър Пешев инспектира „Арена 8888 София“ за готовността й да домакинства мачове от Евролигата

„Арена 8888 София“ премина през серия подобрения в условията за отборите, съдиите, медиите и публиката, както и в мерките за сигурност и достъпност

Шефът на УЕФА се чуди как политиците си лягат вечер с чиста съвест

„Те правят прекалено малко, за да спрат войните“, смята Александър Чеферин

Финансовата подкрепа за спортните клубове във Варна ще се разпределя по нов подход

Това съобщиха от пресцентъра на общината

Лаборатория „Рамус“ извършва теста за доказване на пол чрез гена SRY, необходим за участие в международни спортни състезания

Вижте подробности

Ласана Диара съди ФИФА за 65 милиона евро

Бившият халф иска огромно обезщетение

Правителството отпусна над 30 млн. лева за спортната инфраструктура в България

Министърът на младежта и спорта Иван Пешев в сътрудничество с Министерството на финансите и с подкрепата на кабинета успешно осигури 32 335 000 лева за модернизация и изграждане на спортни обекти в страната

Министър Пешев отправи приветствие за Международния ден на младежта

Министърът на младежта и спорта Иван Пешев отправи приветствие за Международния ден на младежта.