Промяна на датата за концерта на Цеца в „Арена 8888 София“

Промяна на датата за концерта на Цеца в „Арена 8888 София“

Ръководството на НСБ ЕАД проведе успешни преговори с организаторите

Ръководството на Национална спортна база (НСБ) ЕАД проведе успешни преговори с организаторите на концерта на Цеца Ражнатович – Фреш Мюзик и Радио Веселина, за провеждането му 2 дни по-рано от предварително обявената дата – 26 октомври 2024 г.

Така концертът на гранд дамата на сръбската музика в зала „Арена 8888 София“ ще се състои на 24 октомври 2024 г.

Причината за новата дата е съдействието, което оказват НСБ ЕАД и принципалът му – Министерството на младежта и спорта, за безупречната организация на изборния процес и предсрочните парламентарни избори на 27 октомври от служебното правителство.

Тогава в най-голямата спортна зала на България ще работят две от районните избирателни комисии (РИК) в София.

Провеждането на голямо музикално събитие в залата ден по-рано би поставило в невъзможност организирането на работата на тези две РИК навреме.

Ръководството на НСБ изразява искрената си благодарност към организаторите на концерта на Цеца от Фреш Мюзик и Радио Веселина за проявеното разбиране!

От НСБ се извиняваме за причиненото неудобство и благодарим предварително на всички почитатели на Цеца, които са закупили своите билети за нейния концерт.

Весела Лечева и кметът на Враца проведоха работна среща преди домакинството на Олимпийския фестивал

Председателят на БОК Весела Лечева проведе работна среща с кмета на Враца Калин Каменов, информираха от БОК.

50 млади таланти участваха във финалния национален кастинг на Академия БФС

Българският футболен съюз поставя началото на дългосрочна инвестиция в бъдещето

ФИФА поздрави Меси за пренаписването на историята

Аржентинецът вече е най-резултатният футболист на световни първенства

МОК възстанови финансирането на БОК след близо година

Международният олимпийски комитет възстанови финансирането на Българския олимпийски комитет, което беше замразено близо една година.

Кърсти Ковънтри поздрави Весела Лечева за успешния финал на сагата в БОК

Президентът на Международния олимпийски комитет (МОК) Кърсти Ковънтри е поздравила Весела Лечева за успешния финал на сагата в Българския олимпийски комитет.

Спортният министър представи приоритетите си

Спортният министър Енчо Керязов представи предизвикателствата, приоритетите и основните направления в работа си през следващите месеци, както и мерките, които предстои да бъдат предприети в подкрепа на българския спорт и младежка политика.