Румениге с благодарствено послание към БФС

Румениге с благодарствено послание към БФС

„Скъпи Михаил, венецът изглежда страхотно, благодаря от сърце“, пише легендата

Легендата на световния футбол и дългогодишен председател на борда на директорите на Байерн (Мюнхен) Карл-Хайнц Румениге изпрати благодарствено послание до изпълняващия функциите президент на Българския футболен съюз Михаил Касабов, съобщават от централата и допълват:

Поводът е уважението, засвидетелствано от БФС и лично от Касабов, на възпоменанието в памет на великия Франц Бекенбауер на стадион „Алианц Арена“ на 19 януари.

Както е известно, Михаил Касабов получи лична покана от организаторите и поднесе възпоменателен венец от името на БФС.

„Скъпи Михаил, венецът изглежда страхотно, благодаря от сърце“, се казва в посланието на Румениге.

Бившият голмайстор на немския национален отбор бе един от най-близките приятели на Кайзера и ръководеше Асоциацията на европейските клубове между 2008-а и 2017-а.

Весела Лечева участва в консултация за бъдещето на олимпийското движение с президента на МОК

„Не бих могла да бъда по-съгласна с Вас“, отговори Ковънтри на изказването на Весела Лечева

100 награди очакват своите победители в кампанията с карти Visa Fibank-eMAG

Кобрандираната кредитна карта Visa Fibank-eMAG предоставя редица предимства за клиентите на ПИБ

Асоциацията на българските спортни федерации насрочи общо събрание

Асоциацията на българските спортни федерации (АБСФ) ще проведе Общо събрание на 16 декември 2025 г.

Производители от Пловдив, Варна и Сливен заеха призовите места в 13-ото издание на конкурса „Най-добра българска фирма на годината“

В надпреварата, инициатива на Fibank, беше включен нов индикатор за готовността на предприятията да посрещнат предизвикателствата при въвеждане на еврото

Весела Лечева се подписа на стената на олимпийците в МОК

Проведе разговор за Милано – Кортина

Председателят на БОК Весела Лечева участва в дискусията "Готови за бъдещето" на МОК

Лечева се обяви за по-голяма видимост на треньорите и запазване на традициите на олимпийското движение по време на общото заседание в Лозана

Лечева ще участва в комисия на МОК с Кърсти Ковънтри

Председателят на БОК и член на комисията на МОК по „Обществени въпроси и корпоративни комуникации“ Весела Лечева е на тридневно посещение в Лозана.

Иван Пешев: ММС за пореден път призовава спешно приемане на Закона за спортното хулиганство

„Подобни прояви нямат място нито по спортните терени, нито по трибуните!“

МОК с позиция за ситуацията в БОК

Проблемите с властта са неприемливи и могат да доведат до тежки санкции за България