Софиянци ще спортуват на Шишман

Софиянци ще спортуват на Шишман

За втора поредна година Столична община организира инициативата „София диша”. През първата неделя /07 август 2011 / организаторите са предвидили да предоставят възможност на софиянци да опитат различни видове спорт в центъра на града

За втора поредна година Столична община организира инициативата „София диша”. През първата неделя /07 август 2011 /  организаторите са предвидили да предоставят възможност на софиянци да опитат различни видове спорт в центъра на града.

Официалният партньор Столична община - Спортен клуб „Левски” ще изгради специална атракционна зона за над 10 вида спорт на улица „Гурко” в участъка между улиците „6-ти септември” и „Цар Иван Шишман”, с подкрепата на ДЗИ и СИБАНК. Столичани ще имат възможност да се насладят на демонстрациите на професионални състезатели и да се съревновават със спортните звезди на България.  
Председателят на БОК Весела Лечева и кметът на Враца Калин Каменов подписаха договор за IX Национален младежки олимпийски спортен фестивал

Председателят на Българския олимпийски комитет (БОК) Весела Лечева и кметът на Враца Калин Каменов подписаха днес договор за провеждането на IX Национален младежки олимпийски спортен фестивал

Асоциацията на българските футболисти проведе среща с капитаните на професионалните клубове

Срещата бе за теми, които пряко засягат професията

БОК проведе среща в Лос Анджелис за Олимпийските игри

Генералният секретар на Българския олимпийски комитет (БОК) Данаил Димов проведе среща с генералния консул на България в Лос Анджелис Бойко Христов.

Скандалът се разраства: УЕФА потвърди за раздяла със служителка

„Наясно сме с обвиненията и можем да потвърдим, че на въпросното лице е извършено обезщетение при напускане"

ФИФПро също скочи срещу президента на ФИФА

От ФИФПро заявиха, че Джани Инфантино злоупотребява с правомощията си като президент на ФИФА

Инфантино изкушава Мароко с финала на Мондиал 2030

Президентът на ФИФА в замяна очаква подкрепа