Нанков: Белчев държи много на дисциплината

Нанков: Белчев държи много на дисциплината

"Няма да се оплакваме"

Помощник треньорът на ЦСКА Анатоли Нанков говори за завръщането си в клуба от Борисовата градина и ситуацията при червените.

Бившият капитан на "армейците" бе гост в предаването „Домът на футбола“.

„Решението да се върна в ЦСКА беше много лесно. В неделя вече г-н Белчев ми се обади дали бих влязъл в неговия щаб. Веднага отговорих положително и се стигна до връщането ми в ЦСКА, което ме прави много щастлив", посочи той.

"Времето е доста малко, 8-9 дни работим заедно. Впечатленията ми от Белчев са отлични. Всеки треньор си има виждания. Той иска да изгради един стил на игра, който лично на мен ми допада много. Дано да имаме повече време да успее да приложи всички свои идеи. Радващо е, че играчите вече успяват да вникнат в неговите идеи. Надявам се да се получи и с всеки мач да играем все по-добре. Не е коректно за бивши треньори на ЦСКА. Всеки си има виждания спрямо футбола. Дали се получават идеите или не, няма треньор, който да не иска да играе офанзивно, да не владее топката, но всичко зависи от състезателите, които имаш. Стилът се изгражда спрямо футболистите, които имаш. Лично аз преди 2 години работих с някои играчите на ЦСКА. Лично Белчев държи много на дисциплината. Без дисциплина нищо не се получава. Дисциплина извън терена, по време на мач, изобщо във всяко отношение трябва да има ред и така ще се получат нещата", допълни Нанков.

"Лошото е, че загубихме първия полуфинал за Купата срещу Ботев. Ще се постараем в реванша в Пловдив, ще бъде много сериозен мач, изключителен мач, надявам се пред много публика. Смятам, че има стъпка напред в организацията на играта. Времето е малко, но смятам, че се движим в правилната посока. Няма да се оплакваме. Разполагаме с определен брой футболисти. Ще се опитаме да направим достойно представяне до края на сезона. Лошото е, че имаме контузени играчи.”

Унай Емери определи мачовете с Нотингам като “различни”

Астън Вила и Форест се срещат в полуфиналите на Лига Европа

Георги Славчев: Не може Левски да не стане шампион (ВИДЕО)

Бившият футболист на "сините" разкри за среща с Роналдо

Михаил Александров с интервю пред Академия УЕФА

Техническият директор на ЦСКА говори за амбициите си относно бъдещото на клуба

Пламен Стойков: Очакват ни интересни мачове между Черно море и Левски

Треньорът на "моряците" във футзала отговори на въпросите на NOVSPORT

Паро: Янев отиде с написано домашно в Разград

Полуфиналистът за КЕШ начело на ЦСКА Аспарух Никодимов бе много доволен след победата на армейците с 2:1 над Лудогорец във вторник. Великият наставник похвали пред „Тема Спорт“ треньора Христо Янев и отборното представяне в Разград, но отказа да дава индивидуални оценки на играчите.

Балъков: Знаем си дереджето и всяка крачка напред е важна

Легендата на българския футбол Красимир Балъков вярва, че най-важно е България да постига позитивни резултати, без значение от опонентите.