Анатоли Нанков: Едва след 10 години можем да очакваме силен национален отбор (аудио)

Анатоли Нанков: Едва след 10 години можем да очакваме силен национален отбор (аудио)

"Българският футбол, както и целият ни спорт, трябва да преболедуват период от едно десетилетие"

„Българският футбол ,както и целият ни спорт, трябва да преболедуват период от едно десетилетие и едва тогава можем да очакваме някакви успехи”, каза пред репортер на Novsport.com бившият футболист на ЦСКА и Локомотив (София) Анатоли Нанков.

Според него, ако искаме успехи в спорта, трябва спортните бази да бъдат модернизирани и да се заложи на сериозна работа с децата. Нанков бе в Бургас, за да подкрепи никулденския футболен турнир за деца , който бе проведен в спортна зала Младост.

Състезанието бе организирано от детски футболен клуб „Звездица”, на който Нанков е почетен президент. Пред погледите на десетките родители в залата малчугани от 6 детски градини в Бургас показаха невероятно желание за победа.

Под ръководството на истински футболни съдии и напътствани от треньорите от детски футболен клуб „Звездица”, децата сътвориха невероятен футболен празник. За всички тях имаше купи и медали, които бяха осигурени от детския футболен клуб и от община Бургас.

Александър Димитров: Случаят с Вуцов дойде от никъде

Треньорът на националния отбор на България Александър Димитров  направи анализ на отиващата си 2025 година и сподели очакванията си за новата година

Асен Златев: Надявам се да се намерят радетели, които да помогнат на българските щанги

Новият президент на Българската федерация по вдигане на тежести с първи коментар

Босът на Локо (Сф) за мача с ЦСКА: Шансовете са 50:50

Вижте интервю с Иван Василев

Кирил Котев: Чака ни много работа за Евро 2028 (ВИДЕО)

Техническият директор към Българския футболен съюз Кирил Котев е поредният гост в подкаста на централата.

Бруно Жордао: ЦСКА може да гони титла и Купата

Полузащитникът на ЦСКА – Бруно Жордао, даде интервю за Дарик при откриването на новия магазин на „червените“

Бойко Величков: В ЦСКА се мисли само за развитие, вървим във вярната посока

„ЦСКА прави стъпки към европейските стандарти“

Насар: От догодина искам по 3 златни медала от всяко състезание

"Получих премията си за титлата и за високи постижения - световен рекорд, от ММС, преди 3 дни"

Веласкес: Феновете мечтаят

Треньорът на Левски даде обширно интервю за испански журналист

Божинов: Александър Димитров е правилният избор

Бившият футболен национал Валери Божинов е категоричен, че България е страна със страхотен потенциял, както в спорта, така и извън него.