Фабио Лима: Левски е на прав път

Фабио Лима: Левски е на прав път

Бразилецът с интервю за най-авторитетната медия в родината си

Левски изостава вече на 9 точки от Лудогорец, но това не притеснява Фабио Лима.

Крилото, което Станислав Генчев преквалифицира във втори нападател, вярва, че титлата все още не е мираж.

„Отборът е изцяло фокусиран върху първенството. Борим се да сме в горната част на таблицата, мислим мач за мач. На прав път сме и ще се борим за титлата“, обяви той пред най-авторитетната медия в родината си – „Глобо“. Той не скри радостта си, че травмата му е отшумяла и дори излезе за пръв път от доста време като титуляр срещу Черно море.

„Усещането бе много хубаво. Бях много щастлив, че се върнах и правя това, което обичам. Още по-радостен съм заради физиотерапевтите на клуба, които направиха всичко по силите си, за да се върна. Жалко за загубеното време, защото имаше много добри мачове, но пък сега съм твърд и силен, за да помогна на отбора“, продължи той.

„Вече съм добре по отношение на графика и храната. Имам много трудности в общуването или дори в говоренето на български език, но с известно време и малко учене в свободното време, напредвам малко. Що се отнася до останалите неща, всичко е наред, семейството е добре, слава Богу. Така мога да се съсредоточа върху шампионата и да дам всичко от себе си, както винаги съм правил“, каза още Фабио Лима.

Иван Иванов: Имаме страхотна възможност да победим Финландия

Най-трудните стъпки в тениса е да пораснеш психически

Александър Василев: Горд съм да представям България

„За мен това е сбъдната мечта“, заяви тенисистът преди двубоя ни с Финландия за Купа "Дейвис"

Никола Цолов: Поставям висока оценка на сезона

„Прибирам се за кратко в България, но подготовката ми продължава“

Вратарят на Локо Сф: Петър Колев е причината още да съм във футбола

Мартин Величков е в клуба само от два месеца, но вече е основен избор под рамката, като до седмия кръг той и Димитър Евтимов са вратарите с най-много сухи мрежи – по 4.

Търдин: Трябваше да подобря много неща в Левски

"Щастлив съм тук", каза халфът

Веласкес: Нивото на Испания е изумително

„Говорим за един от най-добрите национални отбори в света"

Ясен Петров: България има право да мечтае

Бившият селекционер на националния отбор Ясен Петров даде интервю пред „Тема Спорт“, в което сподели очакванията си за домакинството на Испания.

Любо Ганев: Незабравимо лято!

„Изграждането на всеки един отбор е процес, който изисква време“, заяви президентът на БФВ в интервю

Ламин Ямал: В Барселона сме жадни за трофеи

Ламин Ямал започна сезона с два гола и една асистенция в първите три кръга в Ла Лига