Майкъла: Един полуидиот не може да спре реконструкцията на „Армията“

Майкъла: Един полуидиот не може да спре реконструкцията на „Армията“

„Трябва да мразиш много ЦСКА, за да правиш тези неща“

Бившият футболист на ЦСКА Георги Илиев-Майкъла сподели пред „Мач Телеграф“ мнението си за равенството на „червените“ с Арда на „Българска армия“. Той поздрави Александър Тунчев за работата му начело на тима от Кърджали.

„Важно е да печелиш. Можеше и да загубим срещата. Арда изпуснаха два чисти гола. Чисти положения на „Армията“. Кой пак ни попречи?? Съдията ли?! Никой не ни пречеше да победим. Това беше много важен мач, а най-добре се представи публиката“, коментира Майкъла.

„Бяхме направили добри мачове и взехме победи в тях, но срещу Кърджали не се получиха нещата. Нямаше идея как да се стигне до попадение. Много неща липсваха в тази среща. Арда играха прекрасно. Под ръководството на Александър Тунчев се вижда, че отборът върви в правилната посока. Силно се надявам да успеем да победим във Велико Търново и вярвам, че това ще се случи. Ако и там не победим, нещата няма да са добре“, заяви той.

Легендата на ЦСКА не подмина и темата със стадиона на „червените“. Както стана ясно, в понеделник, след постъпилата поредна жалба на едно и също лице - Николай Веселинов, бивш зам.-районен кмет на „Красно село“, началото на реконструкцията на „Българска армия“ бе спряно.

„Случващото се със стадион „Българска армия“ е поредната простотия в държавата. Някакъв си човек спира развитието на процеса. Мисля, че някой стои зад този човек. Той не е такъв глупак, за да се обърне срещу цяла „червена“ България. Не знам защо пуска жалби срещу клуба. Не му разбирам мотивите на това лице. Трябва да мразиш много ЦСКА, за да правиш тези неща. Не е приятно всичко това. Това нещо интелигентен човек не би го направил никога. ЦСКА има всички разрешителни. Стадионът ще се построи рано или късно. Няма никакъв проблем според мен. Проектът е много хубав. Един полуидиот не може да спре реконструкцията на стадиона“, заяви Майкъла.

Иван Пешев: Увеличихме рекордно бюджета за спорт и младежки политики

Това е добра основа за спокойствие в двата сектора, казва министърът

Илиан Илиев: България има ресурса да се представи достойно в световните квалификации

„Имах недовършена работа в Левски“, заяви националният селекционер в интервю

Ангел Русев гони 10 европейски титли

Русенецът е с 5 златни медала от шампионати на Стария континент

Румен Чандъров: ЦСКА е разочарованието на сезона, Левски ще е предпазлив

Сега Асен със сигурност щеше да е основен футболист на „Герена“

Емил Велев: Веласкес и щабът му са в небрано лозе

Ако Левски падне от Септември, Веласкес спокойно може да отиде да раздава шезлонги в Палма де Майорка

Мадански за ЦСКА: Клубът изпреварва отбора

Ето какво сподели той по най-горещите теми в българския футбол

Курдов: Левски ще го бият в Европа като тъпан

"Необходимо е Веласкес да разбере, че Левски не е училище"

Легендата за Левски: Това може да е нов срам

Не заслужаваха победата срещу Черно море, отсече Бисер Иванов

Христо Бонев: Жена ми ни сдобри със Стоичков (ВИДЕО)

Как Зума се е озовал във вилата на Тодор Живков