Николай Панайотов: Искам да играем уверено и атакуващо

Николай Панайотов: Искам да играем уверено и атакуващо

Мачът никак няма да е лесен, каза старши треньорът на ЦСКА 1948 за срещата срещу Локо Сф

Старши треньорът на ЦСКА 1948 Николай Панайотов иска неговият отбор да покаже увереност и да играе атакуващо в утрешния мач срещу Локомотив София от 14-ия кръг на efbet Лига.

"Мачът никак няма да е лесен. Трябва да излезем уверени и да спечелим. Искам да играем още по-атакуващо. С тези футболисти имаме необходимите качества да играем офанзивно. Има подобрение в Локомотив, нов треньор, но ние трябва да гледаме нашия отбор и ще търсим победата", каза Николай Панайотов на брифинг.

"Има няколко контузени, които постепенно ще се завръщат в игра. Реян Даскалов и Пишчевич са почти готови. Трайно контузения Жека (Евгений Сердюк) също напредва и го чакаме скоро да се върне в игра", каза още треньорът.

Халфът на тима Антонио Вутов не очаква по-специален мач срещу бившия си отбор Локомотив София.

"Няма нищо по-специално. Ние сме професионалисти. Мач като мач, играх в Локомотив, имам познати в клуба, връщам се в "Надежда" с добри чувства. Миналата година беше добър сезон за Локомотив. Предпочитам да играя в халфовата линия, но съм играл и като нападател. Важно е да помагам на отбора", каза Вутов.

Караманджуков: Това, което е планирано за догодина, е за доброто на футбола

Вижте какво още заяви директорът на Лудогорец след срещата в БФС

Меси в откровено интервю

2026 година се очертава като изключително важна за Лионел Меси, който е изправен пред нови предизвикателства както с Интер Маями, така и с националния отбор на Аржентина.

Веласкес потвърди: Капитанът Цунами напуска Левски

Вижте какво каза треньорът на „сините“ преди старта на зимната подготовка

Георги Василев: Левски няма да се провали

„Трябва да определим годината като много добра за Левски“

Хичо: Хулио Веласкес става все по-добър

Бившият нападател на Левски Николай Димитров – Хичо направи анализ на представянето на тима през сезона.

Петър Станич: Обичам напрежението, Лудогорец винаги се бори за титлата

След пристигането си в България и Лудогорец, Петър Станич бързо се наложи като един от ключовите играчи, а междувременно стана и голмайстор на Лига Европа до момента