От Пирин: Нека мачът с Левски да бъде празник

От Пирин: Нека мачът с Левски да бъде празник

Ръководството на „орлетата“ внесе яснота относно билетите

Ръководството на Пирин (Благоевград) даде пресконференция, която бе посветена на организацията на срещата от 21-я кръг на efbet Лига с отбора на Левски в събота, 17 февруари.

В нея участие взеха управителят на клуба Петър Занев и административният консултант Велислав Елезов, които в последните няколко дни проведоха общо три срещи с представители на ОД на МВР Благоевград във връзка с организацията на въпросния двубой.

Акценти от изявленията на ръководството на ОФК Пирин по време на днешната пресконференция:

– Бройката отпуснати билети за гостуващия сектор възлиза на 16% от общия капацитет на стадион „Христо Ботев“. По регламент клубът домакин е длъжен да предостави не по-малко от 10% от общия капацитет на стадиона, на който се провежда срещата.

– Условията за продажба на билети и цялостната организация на срещата са изцяло подчинени на сигурността на зрителите и е съобразена със специфичната инфраструктура на стадион „Христо Ботев“, която не позволява отделяне на привържениците на двата отбора.

– ОФК Пирин апелира за стриктното спазване на условията за продажба на билети и спазването на обществения ред, както на стадиона, така и на територията около него.

– Нека съботният двубой се превърне във футболен празник за малки и големи и да бъде демонстрирано възможно най-красивото лице на футболната игра.

Крушарски: За мен в българския футбол има реална конкуренция

„Театърът вече става интересен“, заяви босът на Локомотив (Пловдив)

Владо Манчев: ЦСКА прави правилните стъпки

Левски е фаворит за титлата, но битката с Лудогорец ще е тежка

Легенда със суперлативи за федерацията ни по тенис

Световната тенис легенда Илие Настасе ще открие днес Общото събрание на Българската федерация по тенис, което се проведе в Русе.

Коуто: ЦСКА 1948 е отбор, който се бори за челните позиции и за титлата

Португалецът даде интервю пред клубните канали

Веласкес: Левски показва много добър футбол

„Още една контрола - тренировка за нашия отбор срещу един отбор, който играе важна роля в местното първенство.“

Бивш шеф в ЦСКА: С новия стадион ще има осезаемо домакинско предимство

Стоян Орманджиев даде интервю с тениска в подкрепа на Любо Пенев