Ейбар и Леванте се разсипаха да вкарват (ВИДЕО)

Двата тима поделиха по точка след драма с 8 гола

Отборите на Ейбар и Леванте направиха истински трилър в обедния мач от 15-ия кръг на Примера дивисион, завършил 4:4. Валенсианци на два пъти повеждаха, а в последния четвърт час домакините имаха преднина от 4:2 преди да се стигне до драматичната развръзка.

В осмата минута Коте центрира отляво, Шарлиз продължи с глава към наказателното поле, където Серхи Енрик отбеляза с глава след насочване към лявата сглобка - 0:1. Само минута по-късно домакините реагираха. Енис Барди изведе Хосе Моралес, който финтира вратаря и насочи в опразнената врата. В 25-ата гостите от “Ситат де Валенсия” отново поведоха. Жасон центрира и Робер Пиер засече с шпагат, пращайки топката към далечния ъгъл - 1:2.

В 57-ата Рубен Пеня центрира отдясно и Гонсало Ескаланте отбеляза с глава от 12 метра. Последваха още два бързи гола в полза на баските, които обърнаха развоя. В 60-ата домакините си спечелиха дузпа след опит за изчистване на защитник. Потърпевшият реализира от бялата точка. В 65-ата отново Шарлиз беше на точното място, възползвайки се от добавка - 4:2. В 75-ата Тоньо върна надеждите на “жабите” след късметлийски гол. Тоньо изрита топката от 23 метра, тя се отклони сериозно след рикошет и залъга вратаря - 4:3. В 92-ата гостите стигнаха до изравняване. Борха Майорал отбеляза на задната греда, разположен на метър от голлинията.

Реал вече преговаря за вундеркинд от Аржентина

На "Бернабеу" намериха новия Федерико Валверде

Атлетико (Мадрид) взе жизненоважния тест срещу баските от Билбао (ВИДЕО)

Отборът на Чоло Симеоне спечели с 3:1

Подписването на постоянни договори с Кансело и Феликс вече не е приоритет перд Барса

Това разкрива испанският вестник "Спорт"

Фалкао си тръгва от Райо Валекано след края на сезона

Колумбиецът се разделя с тима

Жирона надделя над Лас Палмас и излезе втори в Ла Лига

Хитът в Ла Лига не допусна изненада

Реал с крачка по-близо до титлата (ВИДЕО)

"Кралете" ликуват в Сан Себастиан и с резервите

Ново 20! Шави си тръгва

Треньорът на Барса преговаря с Деко 75 минути

Шави: Позорно е, че няма технология на голлинията

„Не заслужавахме да загубим, играхме по-добре от Реал“, смята треньорът на Барса

Бетис надви Валенсия и влезе в зона "Европа"(ВИДЕО)

Севилци стигнаха до успех с 2:1 като гости