Хетафе пречупи Бетис с късен гол (ВИДЕО)

Анхел Родригес вкара единствения гол в 89-ата минута от дузпа

Отборът на Хетафе надделя с 1:0 над Бетис в двубой от 21-вия кръг на Ла Лига и се намести в топ 4. Анхел Родригес вкара единствения гол в 89-ата минута от дузпа. Любопитното е, че това е едва първият гол в Примера днес, който падна след две срещи от 0:0.

Гостите от “Бенито Вийямарин” играха по-силно, държаха по-често топката и създадоха по-чистите ситуации. В 18-ата минута никой не повярва, че топката не попадна в мрежата. Серхио Каналес центрира, Марк Бартра игра с глава, кълбото се чукна в Едгар и удари гредата.

В 31-вата Лорен Морон пропусна с изстрел много близо до гредата. В 44-ата домакините пропиляха страхотна възможност - Жоел Роблес парира след шут на Дамиан Суарес.

След почивката севилци продължиха да играят по-активно, но възможностите за гол намаляха. В 87-ата съдията назначи дузпа за "сините" заради игра с ръка на Марк Бартра при корнер. Бившият защитник на Барселона не прецени летежа и топката се удари в ръката му. След преглеждане на видеоповторението реферът показа бялата точка. Анхел Родригес отбеляза за 1:0, след като вратарят реши остане в средата на вратата.

Реал вече преговаря за вундеркинд от Аржентина

На "Бернабеу" намериха новия Федерико Валверде

Атлетико (Мадрид) взе жизненоважния тест срещу баските от Билбао (ВИДЕО)

Отборът на Чоло Симеоне спечели с 3:1

Подписването на постоянни договори с Кансело и Феликс вече не е приоритет перд Барса

Това разкрива испанският вестник "Спорт"

Фалкао си тръгва от Райо Валекано след края на сезона

Колумбиецът се разделя с тима

Жирона надделя над Лас Палмас и излезе втори в Ла Лига

Хитът в Ла Лига не допусна изненада

Реал с крачка по-близо до титлата (ВИДЕО)

"Кралете" ликуват в Сан Себастиан и с резервите

Ново 20! Шави си тръгва

Треньорът на Барса преговаря с Деко 75 минути

Шави: Позорно е, че няма технология на голлинията

„Не заслужавахме да загубим, играхме по-добре от Реал“, смята треньорът на Барса

Бетис надви Валенсия и влезе в зона "Европа"(ВИДЕО)

Севилци стигнаха до успех с 2:1 като гости