Нови проблеми за Анчелоти, Родриго и Милитао с травми срещу Осасуна

Нови проблеми за Анчелоти, Родриго и Милитао с травми срещу Осасуна

Двамата бяха заменени принудително

Реал Мадрид загуби двама от бразилските си национали - Родриго и Едер Милитао, които бяха сменени принудително още в първото полумвере в мача с Осасуна.

Родриго се завърна на терена, след като се възстанови от травма на феморалния бицепс, но напусна игра в 20-ата минута със сълзи на очи.

Сънародникът му Едер Милитао бе изнесен на носилка, след като се свлече на земята в наказателното поле и се държеше за дясното коляно. Той покри лицето си с фланелката си при напускането на терена. През август 2023 той скъса вътрешна кръстна връзка на лявото коляно и бе извън игра в продължение на осем месеца.

Лукас Васкес също получи контузия, но продължи игра, след като му бе оказана медицинска помощ. 

Шиърър с остър коментар за трансфера на Исак

Поведението на Александър Исак и форсирането на трансфер са вредни за имиджа за футбола, заяви легендарният нападател Алан Шиърър

Гюндоган: Много ме искаха, но аз избрах Галатасарай

Илкай Гюндоган разкри, че е избрал да продължи кариерата си в Галатасарай, въпреки че е имал и други арианти

Защитник на ПСЖ потегля към Катар

Централният бранител на ПСЖ Преснел Кимпембе ще напусне тима в посока Катар, информират различни издания

Суперзвездите на Испания кацнаха в София

Националният отбор на Испания пристигна в София за старта на световните квалификации

Албиол подписа с новак в Серия А

Пиза обяви привличането на защитника Раул Албиол

Барселона подписа нов спонсорски договор за 60 милиона евро

Барселона обяви споразумение с технологичния бранд Midea, който ще стане спонсор на фланелката на тима

Гримзби пуснал нелегитимен играч срещу Манчестър Юнайтед

Четвъртодивизионният английски клуб Гримзби е глобен заради това, че е използвал некартотекиран играч при шокиращата елиминация на Манчестър Юнайед във втория кръг за Купата на Лигата

Глазнер заплашил Кристъл Палас, че си тръгва ако продадат Гехи

Нови разкрития по отношения на проваления трансфер на Марк Гехи в Ливърпул шокираха феновете на Острова

Карагър сравни Ливърпул с Реал Мадрид

Ливърпул затвори летния трансферен прозорец като отборът с най-големи разходи – близо 500 милиона евро