Тинейджър донесе трите точки на Виляреал (ВИДЕО)

"Жълтата подводница" победи Алавес и изплува до седмото място

Виляреал спечели с 2:1 гостуването си на Алавес в мач от 21-вия кръг на Ла Лига. 19-годишният дебютант Фернандо Ниньо реализира победното попадение в 89-ата минута. Преди това точни бяха Карлос Бака (10) и Хоселу (80).

Това е четвърта победа в последните пет шампионатни мача за "жълтата подводница", която изплува до седмата позиция в класирането.

В десетата минута Мой Гомес получи пас отляво и пусна успоредно на голлинията и Карлос Бака вкара - 0:1.

Баските отговориха с няколко добри атаки. В 57-ата минута вратарят на Виляреал Серхио Асенхо спаси. Три  по-късно отново Асенсо спаси след удар на Ману Гарсия. В 63-ата Фернандо Пачеко се намеси на другата врата.

В 80-ата Хоселу изравни, след като получи подаване в наказателното поле и преодоля вратаря. Минута преди края на редовното време Ниньо зрелищно засече подаване на Ману Тригерос и донесе трите точки на гостите.
Реал вече преговаря за вундеркинд от Аржентина

На "Бернабеу" намериха новия Федерико Валверде

Атлетико (Мадрид) взе жизненоважния тест срещу баските от Билбао (ВИДЕО)

Отборът на Чоло Симеоне спечели с 3:1

Подписването на постоянни договори с Кансело и Феликс вече не е приоритет перд Барса

Това разкрива испанският вестник "Спорт"

Фалкао си тръгва от Райо Валекано след края на сезона

Колумбиецът се разделя с тима

Жирона надделя над Лас Палмас и излезе втори в Ла Лига

Хитът в Ла Лига не допусна изненада

Реал с крачка по-близо до титлата (ВИДЕО)

"Кралете" ликуват в Сан Себастиан и с резервите

Ново 20! Шави си тръгва

Треньорът на Барса преговаря с Деко 75 минути

Шави: Позорно е, че няма технология на голлинията

„Не заслужавахме да загубим, играхме по-добре от Реал“, смята треньорът на Барса

Бетис надви Валенсия и влезе в зона "Европа"(ВИДЕО)

Севилци стигнаха до успех с 2:1 като гости