Торино и Фиорентина "спукаха топката" за скучно 0:0 (ВИДЕО)

Двата тима взеха по точка

Торино и Фиорентина не успяха да се победят в мач от Серия А. Двата отбора не успяха и да си вкарат голове, като завършиха 0:0. Домакините от Торино останаха с човек по-малко в края на първото полувреме, когато Самуеле Ричи бе изгонен.

В началните минути на двубоя нямаше кой знае какви голови положения.

В 18-ата минута Дуван Сапата отправи силен удар от границата на наказателното поле, но ударът му мина над гредата. Минута по-късно и Никола Влашич стреля от границата на наказателното поле, но Терачано спаси.

Последваха още две добри ситуации за домакините, от които не падна гол.

В 39-ата минута Дуван Сапата стреля от границата на наказателното поле и я вкара в горния ляв ъгъл. Оказа се обаче, че в течение на атаката има извършено нарушение и в крайна сметка голът не бе зачетен.

Малко преди почивката Самуеле Ричи получи втори жълт картон за реплика срещу съдията и бе изгонен.

През втората част и двата тима имаха няколко любопити положения, но до гол не се стигна.