Бербатов: Когато си играл за Манчестър Юнайтед, придобиваш манталитет на победител (ВИДЕО)

Бербатов: Когато си играл за Манчестър Юнайтед, придобиваш манталитет на победител (ВИДЕО)

Българският нападател се надява да стартира с победа за новия отбор Керала Бластърс

Димитър Бербатов се надява да стартира с победа в дебюта си за новия отбор Керала Бластърс в индийския футбол. Керала открива сезона на 17 ноември срещу шампиона Атлетико Де Колката.



"С нетърпение чакам мачовете. Ако е така, както всички ми казват, ще се радвам. Феновете трябва да подкрепят отбора си, независимо дали печелим или губим. Индийската лига е в самото начало на живота си и тепърва ще расте и ще става по-силна. Винаги очаквам да победим. Когато си играл за Манчестър Юнайтед, придобиваш този манталитет на победител. И искаш да спечелиш всичко", каза голмайстор №1 в историята на националния отбор на България.

 

"На моменти е малко хаотично, има много хора по улиците. Но всичко около мен е наред и ми харесва. Съотборниците ми са много бързи на тренировките и минават покрай мен. Но това е нормално, остарявам все пак. Когато бях на 20-21 години и аз бях така. Но сега съм на 36", допълни Бербатов пред клубния сайт.

И резервите на Испания ни "скриха топката" (СТАТИСТИКА)

Десподов за пореден път доказа, че не е за големи дела

Е, как беше? Спряхме ли пропадането?

Май с тези футболисти наистина никога няма да стане

И журналистите сме виновни за нивото на футбола ни...

Дава се дума на хора, чийто глас е излишен

ЦСКА проектира двойка на бъдещето

ЦСКА обяви контрола със Септември, като специално за нея треньорът Христо Янев повика петима играчи от дублиращия тим.

Защо в Левски мълчат?

Излиза, че Сираков наистина е отказал оферта за клуба

Може ли да спре пропадането на Добруджа

На хоризонта не се вижда надежда, Сергей Серафимов не може да се справи

Да! Точно така трябваше да бъдат посрещнати волейболните герои

Добре че тези момчета не разбират, че в крайна сметка отново се разединихме

Браво, момчета! И благодарим! А сега? Сега идва трудното...

До вчера бяхте хлапаци, към които няма очаквания. От днес сте световни вицешампиони

Как се стигна до българското волейболно чудо

До грандиозния успех се стигна след правилна стратегия и многогодишен труд