Кобрата: Уайлдър беше по-добрият боксьор

Кобрата: Уайлдър беше по-добрият боксьор

"Дори съм изненадан, че съдиите дадоха равен мач"

Кубрат Пулев заяви, че за него не е имало каквото и да е значение дали Дионтей Уайлдър или Тайсън Фюри е щял да спечели мача в Лос Анджелис. Двамата завършиха наравно и Уайлдър защити титлата на Световния боксов съвет. Американецът прати на два пъти в нокдаун британския си съперник, но Фюри успя да се съвземе и според мнозина дори е трябвало да спечели. Българската звезда в тежка категория обаче е на друго мнение.

 
"Мисля, че Уайлдър се представи по-добре. Дори съм изненадан, че съдиите дадоха равен мач. Той беше по-активният и прати Фюри в нокдаун. Явно боксьорите Фюри са доста криви и неудобни. Аз също се измъчих в братовчед му, но победих", напомни Кобрата. На въпроса дали реваншът между Уайлдър и Фюри ще да забави неговия мач с Антъни Джошуа Пулев отговори, че за него няма особено значение.
 
"Дали ще се срещнем през октомври 2019 г. или март 2020 г., не променя нищо. Това са просто 5-6 месеца. Аз си гледам моята програма, чувствам се много добре и очаквам шанса си", добави Кубрат, който ще излезе на ринга отново през март в Лас Вегас или Ню Йорк.
 
Ще ликува ли Челси в негостоприемния Азербайджан

“Сините” в търсене на трета победа в Шампионската лига

Защо се стигна до огромния скандал в Пловдив

Какво ще бъде решението на казуса в БФС

Ще стартира ли успешно походът на Челси в "Карабао Къп"

“Сините” ще опитат да отстранят Уулвърхямптън

Ще продължи ли победния ход на Гришо и срещу Медведев

Първата ни ракета ще търси нова победа над руснака във френската столица

Кишишев: Дори с 9 точки аванс, Левски трудно ще детронира Лудогорец

Бившият национал Радостин Кишишев коментира скандала около Светослав Вуцов в националния отбор.

Какво ще направи Гришо при завръщането в Париж

Българският тенисист обратно в игра след близо четири месеца

Ще продължи ли блестящия си ход Челси срещу Съндърланд

“Сините” в преследване на пета поредна победа във всички турнири

Ще мине ли Челси успешно и през Аякс

“Сините” в преследване на четвърта поредна победа

Ще може ли Атлетико (М) да спре Арсенал

“Топчиите” ще опитат да оглавят и класирането в Шампионска лига