Исинбаева махна снимката си с Путин

Исинбаева махна снимката си с Путин

Рускинята се разграничава от родината си всячески

Двукратната олимпийска шампионка за Русия Елена Исинбаева премахна обща снимка с руския президент Владимир Путин от профила си в Instagram, съобщиха руски медии. Снимката е била публикувана през ноември 2017 г. Снимката е направена на Олимпийските игри в Сочи през 2014 г. 

„Аз съм в екипа на Путин“, пише Исинбаева под изчезналата публикация. Отбелязва се, че снимката е публикувана в навечерието на президентската надпревара, в която участва и Путин. С тази публикация Исинбаева подкрепи кандидатурата му за поста президент на Русия.
„Бих искала да чуя някакво обяснение от нея, защото е време. Все пак не й се случва за първи път подобно нещо“, коментира действията на Исинбаева депутатът от Държавната дума и олимпийска шампионка по бързо пързаляне с кънки Светлана Журова.

На 12 юли испанското издание El Digital Sur съобщи, че бившата спортистка вече живее в Тенерифе. Освен това беше отбелязано, че Исинбаева се смята за "гражданин на света" и ще продължи да работи за Международния олимпийски комитет (МОК).

НАПРАВИ ГО ОТНОВО! Мондо Дуплантис пак счупи световния рекорд и то у дома! (ВИДЕО)

Мондо Дуплантис изпълни заканата си и постави нов световен рекорд на Диамантената лига в Стокхолм

Ива Деливерска постави нов национален рекорд в бягането на 100 метра с препятствия за девойки

Деливерска триумфира на финала с 13.45 секунди

Отпадат дисциплини от Балканиадата по лека атлетика

Сменя се и градът домакин

Финансови причини отменят атлетическо състезание на Майкъл Джонсън

Последният турнир от веригата Големия шлем в Лос Анджелис няма да се проведе

Юсейн Болт отново на Диамантена лига

Спринтьорите Жулиен Алфред и Карстен Вархолм блеснаха в Диамантената лига в Осло

Пламена Миткова завърши пета на скок дължина в Кошице

Световната шампионка за девойки до 20 години от Кали 2022 направи само един успешен опит

Габриела Петрова и Тихомир Иванов със силно представяне на турнир в Италия

Турнирът се проведе в град Лука

Още две звезди в букета от бегачи в третото издание на TroyanRun

Това са световната и европейска вицешампионка по бокс Златислава Чуканова и световната вицешампионка по ски ориентиране за военни Антония Григорова

Над 260 деца стартират на Купа "Роза" в Казанлък

Състезнаието ще бъде в памет на лекоатлетката Петя Пендарева