Иван Василев си тръгва от Локомотив (София)

Иван Василев си тръгва от Локомотив (София)

Той е успял да намери човек на когото да продаде клуба

Ерата на Иван Василев в Локомотив София приключва, твърди Труд News. След 9 години начело на "железничарите" бизнесменът си тръгва от "Надежда". Василев е успял да намери човек, на когото е готов да предаде "червено-черните". Новият собственик на клуба е Веселин Стоянов.

Той е добре познат в "Надежда", след като бе до Иван Василев от самото начало на рестарта на Локомотив, тръгнал от окръжните групи през 2015 година. Досега Стоянов бе в клуба в качеството си на член на Управителния съвет, помагаше и финансово, което самият Василев не криеше в медийните си изяви. С негово участие отборът се сдоби и с нов автобус през 2019-а. Сега той поема изцяло издръжката на футболния тим в Първа лига.

Стоянов се ползва с доверие от феновете, тъй като самият той е от известните привърженици на клуба. Очакват се промени по високите етажи, но те все още се дискутират. Селекцията също е в ход, след като през последните дни бяха привлечени Светослав Диков, Юлиан Ненов и Симеон Славчев. 

Иван Василев пък напуска "железничарите" и няма да има роля в новото ръководство на клуба. От 2015 година насам той успя да върне "червено-черните" в елита, да подобри инфраструктурата на базата, но в същото време така и не намери общ език с феновете и на няколко пъти обявяваше, че е готов да продаде "Локомотив" и да го напусне. 

Тъжна Коледа за Ман Юнайтед - Астън Вила победи с 2:1 (ВИДЕО)

"Червените дяволи" остават седми с петата си загуба за сезона

Васил Минев и Мартин Великов са двамата нови международни съдии от България

Те сменят Никола Попов и Драгомир Драганов

Бойко Величков: Новият стадион помага за трансферите

Спортният директор на ЦСКА Бойко Величков говори за реконструкцията на стадион "Българска армия", който трябва да бъде изцяло завършен през лятото

Божинов: Не се делим на червени и сини, правим всичко възможно да помогнем на Любо

„За мен трябва повече да си уважаваме футболистите, които са допринесли и направили много за българския футбол", каза той

Гаджев: Любо Пенев е един от треньорите, от които съм научил най-много

"Колоритен, строг, но справедлив", каза бившият халф за Ел Голеадор

Миланов: Любо Пенев е като мой баща, сигурен съм, че ще се справи

"Той е един от малкото, които са ми помогнали в моята футболна кариера и на които дължа всичко", каза халфът

Чочев: Всеки има респект към Любо Пенев

“Един изключителен треньор, професионалист, държи на всеки един детайл", каза халфът

Радослав Здравков: С този характер Любо ще пребори болестта

"Сега в момента всяка една дума е излишна", каза той

Трио ненужни не иска да си тръгва от Левски

Преговорите продължават