Лудогорец е само на една титла от рекорда в Европа

Лудогорец е само на една титла от рекорда в Европа

Тимът се изравни с БАТЕ Борисов и Розенборг

След победата над ЦСКА с 3:1, Лудогорец се изравни с БАТЕ Борисов и Розенборг по поредни титли в първенството на страната си. "Орлите" вече имат 13 спечелени трофея в историята си, колкото имат "трактористите" в Беларус и норвежкият гранд от Трондхайм.

Първото място по този показател се държи от вече несъществуващия отбор на Сконто (Рига) и Линкълн Ред Импс от Гибралтар, които са с 14 поредни титли в шампионататите на страните си.

Потвърдено: „Българска армия“ ще запази името си

Това разкри шеф в ЦСКА

Ботев (Враца) с ново 1:1 срещу датчани в Кипър

Двата тима се срещнаха преди няколко дни в Агия Напа и отново направиха 1:1

ЦСКА показа как напредва строежът на „Българска армия“ (ВИДЕО)

Разказът на изпълнителния директор на APD България стартира от един от двата входа на Сектор А

ОФИЦИАЛНО: Стърлинг си тръгна от Челси

Рахийм Стърлинг вече официално не е играч на Челси, след като договорът му с лондончани е бил прекратен по взаимно съгласие, обявиха от "Стамфорд Бридж"

Илиан Илиев: Трябва да добавим малко качество

Старши треньорът на Черно море – Илиан Илиев, говори пред медиите след контролата на „моряците“ срещу Черноморец Бургас (1:0)

Черно море победи Черноморец Бургас с 1:0 след загубата от Локо ГО

Черно море записа победа във втората си контрола за деня