18-годишният син на ръководителя на Чечня стана президент на клуб

18-годишният син на ръководителя на Чечня стана президент на клуб

Вижте подробности

Бившият президент на футболния клуб "Ахмат" Грозни от Чечня Магомед Даудов обяви назначаването на 18-годишния Ахмат Кадиров, син на ръководителя на Чечня Рамзан Кадиров, на поста президент на отбора. В Telegram канала на жителите на Грозни Даудов каза, че сам е предложил да назначи Кадиров-младши. „Той е млад, енергичен, обича футбола и играе добре“, казва той в публикацията си, цитирана от "Труд".

По-рано Ахмат Кадиров стана министър на физическата култура и спорта на Чечня и министър по въпросите на младежта на региона.

Отборът "Ахмат" има 35 точки от 29 кръга в руската Висша лига този сезон и е на десето място във временното класиране.

В Бразилия: Изгониха нападател, уринирал до пейката

Микаел получи червен картон преди началото на мач

Меси пристигна в родния си град Росарио

За семейна ваканция

Героят на Испания Феран Торес с куче от български приют

Нападателят Феран Торес, който донесе световната титла на Испания, има осиновено куче от приюта в дряновското село Глушка

Мадона, Джъстин Бийбър, Шакира, Роналдо и Роналдиньо украсиха музикалното шоу на почивката на финала на Мондиала

ФИФА въведе първото по рода си музикално шоу с идеята да набере средства за програмата си FIFA Global Citizen Education Fund

Уейн Рууни спази обещание за Мондиал 2026

Рууно даде обещанието преди победата на Норвегия над Бразилия

Футболният Левски отбеляза 189 години от рождението на Васил Левски

Деца от Академия „Левски“ поднесоха венци и цветя на паметника на Васил Левски в Борисовата градина в София