Ангел Йошев предпочете кафе пред Шампионска лига

Ангел Йошев предпочете кафе пред Шампионска лига

Смърфът бе засечен на следобедно кафе в любимото си заведение

Защитникът на Локомотив Ангел Йошев смени студиото на Шампионска лига на Про.БГ със сепаре в бар Ескейп вчера.

Смърфът бе засечен на следобедно кафе в любимото си заведение заедно с приятел. Онзи ден Йошев коментираше мачовете от най-комерсиалния футболен турнир по покана на Про.БГ, а вчера коментираше извивките на засуканите клиентки на Ескейп.

Ангел е сред най-редовните клиенти на клуба до бившата Нева. Клюката носи, че квартирата на бившия армеец е близо до Новотела и почти всеки ден той може да бъде забелязан в модното заведение. Този факт е известен и на златотърсачките, които дебнат брадясалия футболяр всеки ден с надеждата да се впуснат във флирт, съобщава podtepeto.com.
 
В Ескейп на кафе поне веднъж в седмицата ходи и друг бивш цесекар и настоящ локомотивец- Георги Чиликов. 

Неймар се сдоби с четвърта рожба

Бразилецът стана баща отново

Мбапе посвети гола си на Жота

Усман Дембеле също посвети гол на бившия играч на Ливърпул

Скандал в Лондон: Обвиниха Томас Партей в серия от изнасилвания

32-годишният Партей бе футболист на Арсенал допреди няколко дни

Лудогорец представи новия си химн, Владислав Стоянов си спомни за миналото (ВИДЕО)

На събитието по случай 80-годишнината на Лудогорец

Илиан Илиев празнува 57-и рожден ден

Днес рожден ден празнува селекционерът на българския национален отбор и треньор на Черно море Илиан Илиев! 

Роджър Федерер стана първият тенис милиардер

Нетното му състояние се оценява на 1,3 милиарда долара

WINBET и Милан стават партньори, голяма легенда на "росонерите" пристига в България

Българската компания WINBET, която е генерален спонсор на ЦСКА и куп други родни футболни и спортни клубове, и италианският гранд Милан стават партньори

30-градусова жега на „Уимбълдън“

Организаторите са уверени, че са взели необходимите мерки, за да се справят с горещата вълна още в първия ден на турнира

Арестуваха легенда на Англия пиян зад волана

Бившият футболист на Манчестър Юнайтед и Ливърпул, а също така и капитан на английския национален отбор Пол Инс е бил задържан от полицията заради шофиране в нетрезво състояние, съобщава вестник Дейли Мейл.