Ангела Меркел се облече в оранжев блейзър преди мача между Германия и Холандия

Ангела Меркел се облече в оранжев блейзър преди мача между Германия и Холандия

Германският канцлер Ангела Меркел се облече в бледо оранжев блейзър часове преди мача между Германия и Холандия на Евро 2012. "Точно днес от всички дни. Как можа?", напиша вестник "Билд".

Германският канцлер Ангела Меркел се облече в бледо оранжев блейзър часове преди мача между Германия и Холандия на Евро 2012. "Точно днес от всички дни. Как можа?", напиша вестник "Билд". Медиите в Холандия пък похвалиха Меркел за цветовия избор на облекло. "Меркел е таен фен на Холандия", написа "Ханделсблад".

Все пак това нямаше значение за мача и Германия победи с 2:1. Ангела Меркел е голям фен на Бундестима. Тя посети отбора в Гданск, дни преди началото на Евро 2012 в Полша и Украйна. 

ЦСКА поздрави Бусато за 35-ия му рожден ден

Вратарят на ЦСКА Густаво Бусато навършва 35 години днес и от клуба го поздравиха за празника му.

Наследниците на Марадона пускат сувенири с неговото име

Петимата наследници на футболната легенда Диего Марадона, който почина през 2020, подписаха договор за ексклузивно партньорство с шведския предприемач с ирански корени Аш Пурнури и компанията му Electra Global за комерсиаризация на продуктите с марката на Марадона.

Журналисти представиха неизвестни факти за футбола в Търново

Неизвестни досега факти за 100-годишната история на футбола във Велико Търново публикуваха в съвместна книга двамата дългогодишни журналисти Анатоли Петров и Иван Тодоров.

Ямал и гаджето му подлудиха мрежата (ВИДЕО)

Звездата на Барселона Ламин Ямал не спира да бъде в центъра на вниманието – този път не с футболни подвизи, а с участие в музикално видео заедно с приятелката си, аржентинската певица Ники Никол.

Фенове на Селтик прекъснаха мач от елита с портокали и тенис топки по терена (ВИДЕО)

Дънди победи шампионите с 2:0

Решено: Гръцка актриса ще запали Олимпийския огън за Зимните игри догодина

Мери Мина ще играе ролята на върховната жрица

ЦСКА с нова кампания – „Армейска памет“

Феновете на „червените“ помагат за новия музей на клуба

Лудогорец отново подкрепи кампанията „Мовембър“

През целия месец ноември футболистите на шампиона ще носят върху своите екипи емблематичния символ на инициативата

Ибрахимович: Липсва ми адреналина от терена

Златан Ибрахимович разкри, че му липсва прилива на адреналин от моментите на терена