Английски фенове напускат работа заради Мондиал 2018

Английски фенове напускат работа заради Мондиал 2018

Две отделни групи привърженици вече са резервирали Boeing 737 ВИП чартър за полуфинала в сряда

 Феновете на Англия буквално полудяха в навечерието на двубоя с Швеция.

В страната се наблюдава тенденция хора да напускат работа, за да посетят срещата в Самара, а и потенциалните следващи срещи на отбора.

Манията нарасна, след като от ФИФА пуснаха в продажба допълнителни 2000 билета.

Но британците са недоволни, тъй като новината за пропуските е дошла твърде късно.

Известна лондонска компания за чартърни полети разкри, че е залята от запитвания за полети до 1 руския град.

„Две отделни групи фенове вече са резервирали Boeing 737 ВИП чартър за полуфинала в сряда - разкри говорител на компанията. - Средната цена за наемането на целия самолет е 250 000 паунда за двупосочен билет, което е малко над 4000 паунда на човек.“

Друг фен на „трите лъва“ пък стигна още по-далеч - направи си татуировка с имената на всички 23 футболисти на тима, пише "Труд".

По този начин привърженикът спазил обещанието си да стори това, ако любимците му намерят място сред най-добрите осем в света.

Болид на Шумахер постави рекорд

Болидът "Ферари" на Михаел Шумахер от Формула 1, с който спечели Гран При на Монако и Унгария през 2001 година, беше продаден на търг за 18,17 милиона долара, пише RM Sotheby's.

Роналдо приключи с Валядолид

Бившият нападател е продал своя дял

Придвижването в София: Какви са алтернативите на градския транспорт?

След шест дни блокада на наземния градски транспорт автобусите, тролеите и трамваите отново се движат по график в София

Валенсия скочи на "Нетфликс"

Испанците искат да се коригира филм за Винисиус

Искан от ЦСКА се преби докато си прави селфи

Централният нападател на испанския Депортиво Ла Коруня Закария Едахшури е бил хоспитализиран след нелеп инцидент край брега на Атлантическия океан, съобщава испанското издание AS, цитиран от Тема спорт.

Янис определи най-добрата петица на всички времена в НБА

Гъркът сподели и кого ще избере в битка с горили

ЛеБрон Джеймс спечели куриозна награда в НБА

40-годишният баскетболист попълва колекцията си

Новият автобус на ЦСКА дебютира (ВИДЕО)

Дни преди финала за Купата на България срещу Лудогорец от ЦСКА се похвалиха, че новият клубен автобус вече е в употреба

Бивш капитан на Бразилия в болница с изгаряния

Бившият капитан на националния отбор по футбол на Бразилия Лусио е настанен в болница след изгаряния при домашен инцидент, съобщи вестник "Глобо", позовавайки се на изявление на болницата.