Аня Пенчева продава замъка край морето за спортна кариера на сина си

Аня Пенчева продава замъка край морето за спортна кариера на сина си

Пред заможните си познати актрисата проплакала, че била готова да подаде дори къщата си в Лозенец, която е решена като малък замък и е кацнала над морето. Това е фамилната гордост и истинска крепост за Аня Пенчева и семейството й.

Аня Пенчева е изправена пред много тежка дилема. Както цяла България вече знае, малкият й син Ачко, както го наричат близки и приятели, е състезател по мотокрос. При това един от най-добрите. Печели балкански и европейски купи, когато си поиска.

Този вид спорт изисква големи инвестиции в техническата и физическата подготовка, но най вече много средства. За сметка на това пък талантът на Ангел определено е голям. А той е едва на 13 години и очевидно му предстои бляскава кариера с моторите. За съжаление финансовите възможности на семейството на Аня не позволяват толкова големи разходи.

За последното голямо състезание, на което Ачко трябвало да се яви били нужни хиляди левове. Изпаднала в безизходица Аня Пенчева вдигнала телефона и започнала да агитира всичките си близки и приятели да събират пари за сина й, твърди бургаско издание.

Пред заможните си познати актрисата проплакала, че била готова да подаде дори къщата си в Лозенец, която е решена като малък замък и е кацнала над морето. Това е фамилната гордост и истинска крепост за Аня Пенчева и семейството й.

я от години кани други артисти и приятели да споделят през лятото с нея и Ивайло райското местенце. Чести гости там през годините са били Стефан Данаилов, Ники Сотиров... Така стават ясни и причините за участието й във "Вип брадър", където дават солидни хонорари на звездите. "Това са най-трудно изкраните пари през живота ми", сподели наскоро актрисата.

 

Илиан Илиев празнува 57-и рожден ден

Днес рожден ден празнува селекционерът на българския национален отбор и треньор на Черно море Илиан Илиев! 

Роджър Федерер стана първият тенис милиардер

Нетното му състояние се оценява на 1,3 милиарда долара

WINBET и Милан стават партньори, голяма легенда на "росонерите" пристига в България

Българската компания WINBET, която е генерален спонсор на ЦСКА и куп други родни футболни и спортни клубове, и италианският гранд Милан стават партньори

30-градусова жега на „Уимбълдън“

Организаторите са уверени, че са взели необходимите мерки, за да се справят с горещата вълна още в първия ден на турнира

Арестуваха легенда на Англия пиян зад волана

Бившият футболист на Манчестър Юнайтед и Ливърпул, а също така и капитан на английския национален отбор Пол Инс е бил задържан от полицията заради шофиране в нетрезво състояние, съобщава вестник Дейли Мейл.

Марио Балотели дебютира като модел

Той се качи на модния подиум за KidSuper

Скандално! Здравко Димитров разказа как шофира пиян и подкупва полицаи (ВИДЕО)

Сираков бил запознат с изцепките на футболиста

В САЩ объркаха Георги Иванов с Фиго

Любопитна ситуация се разигра по време на Световното клубно първенство

Красен Кралев поздрави легендарен художник

Бившият министър на младежта и спорта и настоящ депутат от ГЕБР- СДС Красен Кралев поздрави за 90-ата годишнина художника Емил Стойчев