Арне Слот наследява и къщата на Клоп в Ливърпул

Арне Слот наследява и къщата на Клоп в Ливърпул

Вижте подробности

Треньорът на Фейенорд Арне Слот скоро ще бъде официално обявен за наследник на Юрген Клоп в Ливърпул, а според местните медии той дори ще се пресмеси със семейството си в имението на Юрген Клоп. Къщата, която се предлага в предградието Formby, е оценена на £4 милиона и има седем спални, като в момента не се отдава под наем. Имението има три всекидневни, домашно кино, вътрешен басейн и градина, е собственост на Ливърпул. 

56-годишният Клоп, който спечели седем трофея по време на престоя си в Англия, е популярна фигура във Формби и често е засичан в местните ресторанти. Той планира да прекара известно време в Майорка след напускането на Ливърпул, след като купи имот за 3,4 милиона паунда в Санта Понса преди две години.

Палмър с неуважителен коментар към сънародниците си на Мондиал 2026

Звездата на Челси остана извън състава на “трите лъва”

Откриха восъчна статуя на Винисиус

Статуя на крилото на бразилския национален отбор Винисиус Жуниор беше открита в музея на восъчните фигури в Грамаду, съобщава Globo Esporte в четвъртък.

Стоичков специален гост на бенефиса на Теди Салпаров

Христо Стоичков ще бъде специален гост в бенефиса на Теодор Салпаров "Една кариера - една легенда" на 5 септември в "Арена 8888".

Ганайски шаман освободи Хари Кейн от заклинание

Ганайският шаман Нана Кваку Бонсам освободи капитана на английския национален отбор по футбол Хари Кейн от магията си, след като нападателят не успя да се разпише при равенството 0:0 между двата тима на Световното първенство.  

Аржентинците поздравиха Меси

Играчите на националния отбор на Аржентина направиха специална изненада за нападателя и капитана Лионел Меси за рождения му ден.

Звездна подкрепа за националите на България по тенис в Пловдив

Мария Бакалова се появи на турнира от сериите „Чалънджър“